Beszelgeto topic

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Azért vagyok szomorú, mert szerintem engem senki sem ismer. Ez valahol nem is baj, ezért jó az internet.
Alapvetően nyílt vagyok és közlékeny, de csak italozás közben :)

Üdv MINDENKINEK![/quot



Csáó!
Oka van,hogy csak italozás közben.Amúgy nem vagy nyílt és közlékeny?Miért? Mióta?
 



Jó reggelt Böbike a kutyusodnak is....:p


tak3010060.jpg
 
Ez a kutyus parányit hmm, hogy is mondjam, elfajzott példűány, nem?
Szia Vöry!

:p


Szia!!!!!!!! ;)


Miért???? szerinted nem lenne a kutyusnak jó reggele ha egy ilyen szép példány nézne be a kerítésen????:p Böbikének meg lenne elfoglaltsága azzal hogy a kertet rendbe hozza utánna:p:p:p
 
Szia!!!!!!!! ;)


Miért???? szerinted nem lenne a kutyusnak jó reggele ha egy ilyen szép példány nézne be a kerítésen????:p Böbikének meg lenne elfoglaltsága azzal hogy a kertet rendbe hozza utánna:p:p:p
Sziasztok !
Igen, jó reggele lenne a kutyusomnak és nekem is, a reggelitornát kipipálhatnánk . :D:D:D
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére