Óriási veszteség a Canadahunnál

a CanadaHun Melitta álma volt... One Man's Dream.. egy Ember álma, ...köszönjük az álmát Melitta...


Nyugodjék békében!
 
Őszinte részvétem!
"Úgy élj, hogyha lepereg előtted életed filmje, legyen érdemes végig nézned..."

Melitta! Nyugodj békében!
 
Oldal tetejére