szia! nem szoktam megfutamodni, az élet erre rég megtanitott! dolgoztam régebben kidobóként,onnan származik hogy nem futamodok meg sehonnan sem!Tibor kedves!
Különösen értékelem, hogy nem futamodtál meg...Őszintén szólva azt hittem, inadba száll a bátorságod és elszelsz.... De örömmel látom, hogy itt vagy
Ez tetszik
kiss
élhet valaki formásan és öröm teli módon jókedvvel is, anélkül hogy görcs vagy kövér lenne.amúgy sem a koplalás az út, a jó forma és magabiztossághoz. kalória számlálás nélkül is lehetsz sportos,az arany középút!! az igazi! ne légy se sovány se kövér! hidd el aki ebben a cipőben van jól érzi magát
