káosz

Amint látom ez a fórum egy mankó, hogy megszerezzük a szükséges 20 hozzászólást. Én is igénybe veszem, mert még mindig sántítok:)
 
Itt télleg bazi nagy a káosz ebben a topicban és nem értem, miért lett elindítva, ennek nincs semmi értelme.
 
Az értelmet mindig csak a rendben lehet keresni, de a vannak akik átlátják és élvezik a káoszt:D
 
Hát mit képes művelni néhány össze-vissza beszélő ember, ez elképesztő.Miről is van szó? Arról, hogy semmineről nincs szó? Ez olyan mint a magyar nyelvtan egyik szabálya: A jelen időnek az a jele, hogy nincsen jele.
 
Sziasztok!
Hogyha már ez a topik címe, mit szóltok ahhoz, ha beszélnénk arról ami a Pillangó Effektus c. film elején volt: Egy Pillangó szárnyának csapása a Föld másik végén egy tornádó létrejöttéhez vezethet.
 
Káoszelmélet

v. v.mi ilyesmi:))
Aki látta a filmet, tudja, h. az elején van egy ilyen idézet kiírva, és maga a film is elég érdekes témát boncolgat.
 
Az hiszem ennek a játéknak az a szabálya, hogy nem szabad szabályt felállitani. Mert akkor meghal a káosz.
 
Hogyan lehet valami teljesen kaotikus? Hisz már az is egy szabály, hogy egyáltalán nem lehet semmilyen szabályosság valamiben... Habár ha ezt kizárjuk, akkor talán egy kockajáték, ja és persze a kocka oldalán nincsenek számok... olykor...
 
Oldal tetejére