Kedves Sorcier!Uj év, uj nyitas.
Ide lehet irni,feltolteni a mintakat.
Kedves ColaMaci,Kedves Sorcier!
Az email címem megváltozott. Ezután oda szeretnék értesítéseket kapni a fórumról. Hogyan tudnám a értesítéseket oda kapni a régi helyett? Mi ennek az elintézési módja? Köszönöm a segítséget.