Vége :?: vagy még játszadozol kicsit Magaddal, Kedves Lilliannna:?:
Ez - is - többszemélyes játék, ha mindenáron a 20 hozzászólásra hajtasz, akkor legalább más-más topikban tedd, úgy változatosabb! Köszi
Vége :?: vagy még játszadozol kicsit Magaddal, Kedves Lilliannna:?:
Ez - is - többszemélyes játék, ha mindenáron a 20 hozzászólásra hajtasz, akkor legalább más-más topikban tedd, úgy változatosabb! Köszi
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.