Válaszolj NEKEM és kérdezz TŐLE!

Te tudnál őszintén tovább barátkozni valakivel, aki kijátszott?

Eszem ágában sincs! Nagy ívben kikerülöm. Nem utálkozom, de baromira levegőnek veszem. Max. az alapvető udvariasság: köszönök. Aztán ennyi.
Nincs már mit beszélnünk, de annak sincs értelme, hogy harc legyen a vége.

***
Volt párod, aki megalázott, kijátszott?
 
Volt párod, aki megalázott, kijátszott?

Sajnos, igen. Képzeljétek, azért járt velem, hogy a húgom közelében legyen. Persze, mikor rájöttem, kidobtam. Jól jártam, mert elég labilis idegzetű volt, mint később kiderült. Évekkel később öngyilkos lett.

Marad az előző kérdés. Megbocsátanád, ha megcsalna a férjed/feleséged, vagy azonnal válnál?
 
Marad az előző kérdés. Megbocsátanád, ha megcsalna a férjed/feleséged, vagy azonnal válnál?

Ha nem is tudnák teljesen megbocsátani, de túllépnék a dolgon, ám utána már nem lenne ugyanaz a kapcsolatunk. Kevésbé ragaszkodnék hozzá.
**********
Szted normális dolog a nyitott házaság?
 
El tudod képzelni, hogy házas emberrel folytass viszonyt?

Nem vagyok rá büszke, de nem csak "elképzeni tudtam". Ő az a típus, aki nem fér el a nadrágjában. Én egyedül voltam. Ő most is úgy él, én hű feleség vagyok.


***********

Lehetséges, hogy egy 4 éves gyerek azt mondja, amit a szülei akarnak hallani, nem azt, amit valójában érez? Képes egy 4 éves erre?
 
Milyen ember az,aki képes arra,hogy a saját gyerekét mikróba rakja???
Abnormális idióta! Erről nincs is mit beszélni...

***
Véletlenül rányitsz valakikre, miközben akcióznak (hm:mrgreen:). Mit csinálsz? Elszégyenled magad és kiszaladsz, vagy röhögőgörcsöt kapsz és úgy szaladsz ki, vagy elnézést kérsz és szépen behúzod magad után az ajtót?
 
Megkérdezem lepedőt, újat adhatok.

Lakatlan szigetre mit vinnél magaddal, ha csak három dolgot lehet nálad.
 
Megkérdezem lepedőt, újat adhatok.

Lakatlan szigetre mit vinnél magaddal, ha csak három dolgot lehet nálad.

Dolgot? Csak dolgot? Személyt nem?:) Na, jó, vonatkoztassuk most el ettől a kérdést. Szóval milyen tárgyat vinnék magammal (ugye?). Hát, nem könnyű. Az irataimat - mert precíz ember vagyok:mrgreen: -, fényképeket a családomról - mert érzékeny és romantikus ember vagyok. A harmadikra nem adok választ, mert sokan nem értenék meg. Viszont nemesebb annál, mint hogy sem valaki gúny tárgyává tegye.

***
Szerintetek milyen korban igazán jó megházasodni? És gyermeket vállalni?
 
Dolgot? Csak dolgot? Személyt nem?:) Na, jó, vonatkoztassuk most el ettől a kérdést. Szóval milyen tárgyat vinnék magammal (ugye?). Hát, nem könnyű. Az irataimat - mert precíz ember vagyok:mrgreen: -, fényképeket a családomról - mert érzékeny és romantikus ember vagyok. A harmadikra nem adok választ, mert sokan nem értenék meg. Viszont nemesebb annál, mint hogy sem valaki gúny tárgyává tegye.

***
Szerintetek milyen korban igazán jó megházasodni? És gyermeket vállalni?

Na, igazán kíváncsivá tettél a harmadikkal. :)

Szerintem nincs megfelelő kor sem a házasságra, sem a gyermekvállalásra. Valaki érett rá 20 évesen is, valaki még 40 évesen sem. És van, akinek sosem szabadna sem házasságot kötnie, de főleg nem gyermeket vállalnia.

*******

Ha van gyermeked, tudsz rajta kívül mással is foglalkozni? Érdekel más is a gyermekeden kívül?
 
Na, igazán kíváncsivá tettél a harmadikkal. :)

Szerintem nincs megfelelő kor sem a házasságra, sem a gyermekvállalásra. Valaki érett rá 20 évesen is, valaki még 40 évesen sem. És van, akinek sosem szabadna sem házasságot kötnie, de főleg nem gyermeket vállalnia.

*******

Ha van gyermeked, tudsz rajta kívül mással is foglalkozni? Érdekel más is a gyermekeden kívül?

***
Arra, hogy kiváncsivá tettelek: megnyugtatlak, a dolog se nem rezeg, se nem valami pótlására használják! ;):lol:

Én természetesen tudok a gyermekeim mellett mással is foglalkozni, és érdekel más is. Ugyanis én ilyen típus vagyok. Viszont vannak olyan tipusú emberek, akik életében a fő helyen a gyermek van. Ők csak arra és csak annak érdekében élik az életüket.

***
Szerintetek milyen korban idaális a gyermekünkkel szexuális kérdésekről, felvilágosításról beszélgetnünk?
(a mostani trend érdekel, nekem már házasok a gyermekeim, túl vannak ezen a témán :mrgreen:)
 
Szerintetek milyen korban idaális a gyermekünkkel szexuális kérdésekről, felvilágosításról beszélgetnünk?
(a mostani trend érdekel, nekem már házasok a gyermekeim, túl vannak ezen a témán :mrgreen:)
Mostani trend....... :( mostani trend...:( Kérem szépen, ez diszkrimináció! :rolleyes: Bár én azt sem tudom, a régi trend mi volt. Sztem akkor kell, amikor a gyerek érdeklődik a szexualitás iránt. Már ha ezt egyáltalán a szülő tudomására hozza. Az enyémek nem hozták. úgyhogy olyan 10-11 évesen beszéltam nekik először róla, mintegy bemelegítésként (menzesz), és 13-14 évesen a többi dologról. (Szex). Jelzem, általában az egymás közti infó csere előb elindult, újat nem tudtam nekik mondani, bár ezt nem is nagyon bántam.

************
Tovább passzolom a kérdést: Szerintetek milyen korban ideális a gyermekünkkel szexuális kérdésekről, felvilágosításról beszélgetnünk?
(a mostani trend érdekel, nekem már házasok a gyermekeim, túl vannak ezen a témán :mrgreen:
 
Mostani trend....... :( mostani trend...:( Kérem szépen, ez diszkrimináció! :rolleyes: Bár én azt sem tudom, a régi trend mi volt. Sztem akkor kell, amikor a gyerek érdeklődik a szexualitás iránt. Már ha ezt egyáltalán a szülő tudomására hozza. Az enyémek nem hozták. úgyhogy olyan 10-11 évesen beszéltam nekik először róla, mintegy bemelegítésként (menzesz), és 13-14 évesen a többi dologról. (Szex). Jelzem, általában az egymás közti infó csere előb elindult, újat nem tudtam nekik mondani, bár ezt nem is nagyon bántam.

************
Tovább passzolom a kérdést: Szerintetek milyen korban ideális a gyermekünkkel szexuális kérdésekről, felvilágosításról beszélgetnünk?
(a mostani trend érdekel, nekem már házasok a gyermekeim, túl vannak ezen a témán :mrgreen:

No, akkor én válaszolok rá, hogy azt is lehessen tudni, mi volt a "régi trend". Hát, bizony a CSÖND! Titok volt és különben is "fúj" dolog, tehát nem beszélünk róla. De ez engem nem érdekelt. Ahogy láttam a gyerekeimen, hogy valami érdekli e témában őket, hát nekiálltam beszélni róla. De unták. Már mindent tudtak, pedig nagyon fiatalok voltak még! :D
Tanulság: minél jobban titkolsz valamit, vagy próbálsz takargatni, annál jobban felszínre kerül. ;)

****

Terveztek valamilyen programot hétvégére?
 
Hellóka!

Kutyakiállításra szeretnék menni vasárnap. Lehet, hogy mégiscsak itthon kellene maradnom, ha nem akarom, hogy a szívem szakadjon meg minden kiskutyáért, mert hát sajnos nem szedhetem össze őket és hozhatom haza..:cry:

Mi a véleményed a testvérek közötti magas /mondjuk 10-15 év/ korkülönbségről?

Jó hétvégét!!!
 
Hellóka!

Kutyakiállításra szeretnék menni vasárnap. Lehet, hogy mégiscsak itthon kellene maradnom, ha nem akarom, hogy a szívem szakadjon meg minden kiskutyáért, mert hát sajnos nem szedhetem össze őket és hozhatom haza..:cry:

Mi a véleményed a testvérek közötti magas /mondjuk 10-15 év/ korkülönbségről?

Jó hétvégét!!!
Nekem kettős véleményem van erről. Az én tesóm 1,5 ével volt idősebb nálam, ezzel meglehetősen elégedetlen voltam gyerekként, mindíg olyan 4 évvel időseb bátyust szerettem volna. A meglévőt persze a világért nem adtam volna. Egyik osztálytársamnak volt egy 10 ével idősebb nővére, az nekem képtelenségnek tűnt, hogy az meg már milyen dolog. Az nem lehet "igazi" tesó. Aztán felnőttem, és most a legkisebbem és a legnagyobbam között van 11 év, és ők nagyon jól el vannak, számukra semmi különös nincs ebben, meg már számomra sem. :) Sztem az lehetne a jó megoldás, hogy ki a csudát érdekel, kinek mi erről a véleménye, ha ők egyébként szeretik egymást.
*******

Mit gondolsz a szerencsejátékokról?
 
Mitől válik valaki pedofilllá?

Én is csak utána nézni tudtam, mert fogalmam se volt róla:

Pedofília
A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából.



A pedofília görög eredetű szó, a jelentése a gyermek szeretete.
Manapság felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük rajta.
Bár Magyarországon még nem voltak (?) ilyen irányú tudományos kutatások, a nemzetközi vélemények egyöntetűen hajlanak arra, hogy a pedofíliát betegségként kezeljék.
A Magyar nagylexikon XIV. kötete szerint "személyiségzavar".
Az Egészségügyi Világszervezet a Betegségek Nemzetközi Osztályozása alkalmával pszichiátriai betegségként határozta meg.

****
Jártatok már úgy, hogy ugye egy idő alatt kialakul bennetek egy kép a többi fórumtársakról és a végén egy pár emberről szép lassan kiderül, hogy akit nőnek hittél az férfi, és fordítva?:-D
 
Nem vettem észre.. nem nézegettem eddig, csak megittam! :D
........

Hol van az ember hónja? Mivel van hónom alja, hónaljam, akkor hol van a hónom? :mrgreen:[/quote]


Ahol a hónod alja kezdődik, afelett van egy olyan 1,5 cm nagyságú terület, amit hónnak nevezünk:)
:)
Amikor megfürdünk, akkor tiszták vagyunk. akkor miért kell kimosni a törölközőt ?
 
Nem vettem észre.. nem nézegettem eddig, csak megittam! :D
........

Hol van az ember hónja? Mivel van hónom alja, hónaljam, akkor hol van a hónom? :mrgreen:


Ahol a hónod alja kezdődik, afelett van egy olyan 1,5 cm nagyságú terület, amit hónnak nevezünk:)
:)
Amikor megfürdünk, akkor tiszták vagyunk. akkor miért kell kimosni a törölközőt ?[/quote]

Drága Csöpke!

Te most mire - mikre - válaszoltál? A #1080-as kérdésre kellett volna válaszolnod.
Az utolsó kérdés ez volt:

Jártatok már úgy, hogy ugye egy idő alatt kialakul bennetek egy kép a többi fórumtársakról és a végén egy pár emberről szép lassan kiderül, hogy akit nőnek hittél az férfi, és fordítva?:grin:
 
Oldal tetejére