Massag - az en definiciomban - ha valaki valamilyen tulajdonsagaval elter az atlagtol (borszin, mentalis vagy fizikai korlatozottsag, szexualis iranyultsag stb.), es ezt a tobbiek eszre is veszik, es valamilyen formaban tudomasara hozzak az illetonek vagy masoknak, hogy eszrevettek a massagat. Ugyanis, ha nem eszreveheto a dolog, akkor maris nem massagrol van szo
(sajnos nem minden orszagban toleraljak a massagot, az atlagtol valo kulonbozest)
Te hogyan toleralod a massagot?
Te hogyan toleralod a massagot?