Válaszolj NEKEM és kérdezz TŐLE!

Igen, 1988 január végén, miután leszereltem a katonaságból, Brassópojánán, a Keresztényhavas csúcsának közelében! Rögtön le is fényképeztem a Szmena fényképezőgépemmel., kb. 50 méter távolságról, egyméteres hóban. Sok turista volt arrafelé akkor, mint látták, láttuk! Remek élmény volt.

Szoktál járni állatkertbe?
 

Csatolások

  • Macko a nagy hoban_1988 januar vege.jpg
    Macko a nagy hoban_1988 januar vege.jpg
    58.8 KB · Olvasás: 2
Már nem,a gyerekeimmel sőt az unokákkal is gyakran jártam ,az ország különböző állatkertjeiben.
Melyik állatot tartod a "legszebbnek",legérdekesebbnek"?
 
Legérdekesebb a TATU, de nem vagyok különösebben állatbarát. Szeretem nézni a cinkét, harkályt, ahogy falatoznak a szotyiból.

Szereted Fábián Janka történelmi témájú könyveit?
 
Olvastam már tőle évekkel ezelőtt,sőt személyesen is találkoztam vele egy író-olvasó találkozón,nem sok művét ismerem,amit olvastam tetszett.
Olvastál már valamit Bakóczi Sára nevű írótól?
 
Nincs egy kiválasztott,szeretem Márait, Szerb Antalt,Tolsztojt ,sorolhatnám tovább ,Móricz,Jókai,Szeretem az életszerű komoly tartalmú írásokat....
Színházba szoktál menni?
 
Szeretek énekelni,elég jó hallással és hanggal áldott meg a teremtő.... :)
Te szeretsz énekelni,ha igen milyen zenét (dalt,éneket) kedvelsz?
 
Sajnos botfülem van, de sokfélét szeretek, az operett-től a mai slágerekig, kedvencem Republic, Neoton együttes.

Mi a hobbid?
 
Szeretem a biciklit,munkába biciklivel jártam,ma már sétálok inkább.....
Szereted a repülőt,szoktál repülővel utazni?
 
Sokat repültem életemben, de igazán csak a repülőterek hangulatát élveztem.
Melyik volt a legtávolabbi város ahova repültél?
 
Szeretek táncolni,tudok is,fiatalkoromban népi táncos is voltam..... :) (nem profi,csak amatőr)
Jársz táncos helyekre?Milyen tánc a kedvenced?
 
A néptánc a kedvencem, bár már rég nem roptam. Én is amatőr néptáncos voltam fiatalkoromban... :dr_16:

Mit csinálsz szabadidődben?
 
Oldal tetejére