Minek orultel Ma?

Spanky

Állandó Tag
Állandó Tag
Canadahun will not allow the display of content protected by copyright law, unless they have the necessary legal rights to display or direct traffic to that content.

A canadahun nem enged, bemutatni, vagy a megtalálásához irányítást adni olyan tartalmú anyagoknak, amelyek a copyright (szerzői jog) által védettek,
csak akkor ha a szükséges legális engedély megvan rá.






1; Ma reggel ismet egy csodalatos no mellett ebredtem fel.;)

2; Kimentem a piacra es kaptam Magyar zoldpaprikat. :ugras:

3; Az uzletben eszembe jutott, hogy van egy lotto szelvenyem amit meg 3 hete vettem es idaig megsem neztem.
Meglepetesemre nyertem 1000 dollart vele. :777:
 
Jujjjj de jo.........................orom hallani ha valaki nyer,gratulalunk! :D Tenyleg remek napod volt.
 
V_SMIL~114.GIF
B_09CH~19.GIF
mikigyerek! Boldog szülinapóóóót!
 
Spanky írta:
3; Az uzletben eszembe jutott, hogy van egy lotto szelvenyem amit meg 3 hete vettem es idaig megsem neztem.
Meglepetesemre nyertem 1000 dollart vele. :777:
Én meg tegnap a kaparóson nyertem 1000 forintot! :p
 
Spanky: Meglepetesemre nyertem 1000 dollart vele. :777:
Allegro: Én meg tegnap a kaparóson nyertem 1000 forintot! :razz:

1000 dollar, 1000 Forint egy kutya :)

Hogy minek orultem? A szabadsagnak... vasarnap van :)
 
Én meg annak örültem, hogy - jelen állás szerint - sikeres volt a kicsi-nagyfiam bőrátültetése. Úgy néz ki, hogy megtapadt a bőr, nem is fertőződött el, a gyógyulás jeleit mutatja. Kb. 1 hónapja súlyos autóbalesete volt, kishíján ottmaradt. (Hát ezért tűntem el időnként napokra!) Most még szorítsatok, hogy a keze is rendbe jöjjön és meginduljon az izomműködés!
 
óvónéni írta:
Én meg annak örültem, hogy - jelen állás szerint - sikeres volt a kicsi-nagyfiam bőrátültetése. Úgy néz ki, hogy megtapadt a bőr, nem is fertőződött el, a gyógyulás jeleit mutatja. Kb. 1 hónapja súlyos autóbalesete volt, kishíján ottmaradt. (Hát ezért tűntem el időnként napokra!) Most még szorítsatok, hogy a keze is rendbe jöjjön és meginduljon az izomműködés!

a legjobbakat kivanom
 
Spanky írta:
2; Kimentem a piacra es kaptam Magyar zoldpaprikat. :ugras:
Há ez jó! Mert nálunk tavasszal, meg csak Marokkói paprikát lehetett kapni! :rolleyes:

Jól néz ki a lecsó. Ha füstöltkolbászos, akkor meg főleg! ;)
 
Mmmmm lecsooooo :ugras:

En vegre ma ettem itthon egy olyan Pad Thai-t, amit nem spagetti tesztaval keszitettek...mar ha ez orom... :D
 
goyo írta:
Mmmmm lecsooooo :ugras:

En vegre ma ettem itthon egy olyan Pad Thai-t, amit nem spagetti tesztaval keszitettek...mar ha ez orom... :D
Na ezt kérném megmagyarázni! :rolleyes: Imádom az ázsiai gezemicéket! :)
 
Oldal tetejére