Új vagyok, bemutatkozom.

áá. csokinyuszi!

Köszi a tippet! bocsi az offolásért, van fent itt egy mága zolti album, amire a társaság vágyik éppen:)
 
Az emberek beszélgetnek a kocsmában, hogy ki hány figurát ismer a kefélésben.
- Én huszat ismerek! - szól az egyik.
Az emberek hümmögnek.
- Én harmincat! - mondja egy másik.
- Az semmi, én negyvenet! - kiabál valaki hátulról.
Elismerő moraj.
- Hát te, Józsi? - kérdezik az egyik félrehúzódót.
- Én csak azt a hagyományosat, mikor az asszony lefekszik hanyatt, szétteszi a lábát, én meg ráfekszek és bedugom.
Kiáltás ismét hátulról:
- Akkor én negyvenegyet!
 
Gratulálok! :D egy dolog kimaradt a számításból: A hozzászólások számát igen, az időt nem lehet felgyorsítani. Két nap az két nap. Sajnos.

Boldog Újévett!
 
Sikerekben gazdag Boldog Uj Evet kivanok mindenkinek!!
Adjon az Isten minen jot az Uj esztendoben,Mitol felunk mentsen meg,
Amit varunk legyen meg az Uj Esztendoben.
B.U.E.K. 2009!!
 
Oldal tetejére