Ünnepeink - HÚSVÉT

Szia Luna65.

A kosár forma sablonját nem tudnád felrakni? Nagyon kreatív, és ötletes.

Szép napok kívánok: Szamóca
 
Szia Luna65.

A kosár forma sablonját nem tudnád felrakni? Nagyon kreatív, és ötletes.

Szép napok kívánok: Szamóca
Szia!
A kosárkának nincs sablonja. Emlékszel a régi gyerekjátékra, a tátikára. Ez az alapján készül.Négyzet lap sarkai középre hajtva, megfordítani és még egyszer ugyanaz .És már kész is, ha az ujjaiddal belenyúlsz a négy zsebbe.Remélem érthető voltam.
 
Jaj bocsi, csak próbálgattam hogyan is kell feltölteni és nem mindig sikerül. Remélem most fog.
Szóval fonalgrafikás üdvözlőlapok és asztali dísz.
 

Csatolások

  • DSCF1951.JPG
    DSCF1951.JPG
    489.4 KB · Olvasás: 283
  • DSCF1955.JPG
    DSCF1955.JPG
    628.3 KB · Olvasás: 300
  • DSCF1045.jpg
    DSCF1045.jpg
    36.6 KB · Olvasás: 370
zöld erdőben jártam

images
 
Sziasztok!

Tudom, hogy már nem aktuális, de jövőre is lesz húsvét. Megnéztem a "tartalomjegyzéket", és talán ez a locsolóversike még nem volt:


Piros tojás, fehér nyuszi,
Locsolásért jár egy puszi.
 
Oldal tetejére