Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

Sziasztok!

Én is új vagyok, egy minta keresése kapcsán bukkantam erre az oldalra. Nagyon tetszik, szeretnék állandó tag lenni. :)
 
A keresztszemest kb. 2007-ben kezdtem el és imádom. Kb. azóta varrok egy óriási képet, de még nem végeztem vele, de már látom a fényt az alagút végén.
 
Bár nem egészen világos, hogy a minták feltöltése, letöltése pontosan hogy is működik ezen az oldalon, jó lenne, ha vki felvilágosítana róla. :)
 
Oldal tetejére