Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

Van egy magyar oldal is onnan is szedegettem már le, de sajnos nem nagyon vágnak a profilomba az ott található könyvek.
 
Most olvasom a második könyvemet a Kindle.n: Connelly: Fekete jég című krimijét. Imádom Connellyt, minden könyve megvan csak ez meg még egy hiányzik.
 
Édesanyámnak ma vittem csak anyák napjára virágot, mert a hétvégi tömeget nem bírtam volna (többek között komoly pánikbeteg vagyok.)
 
Leültem egy padra és ott beszélgettem vele. Próbáltam megnyugodni, hogy jó helyen van és a rossz dolgaimat megbocsátja.
 
Oldal tetejére