Auto verseny F1

Halcolm

Állandó Tag
Állandó Tag
Na ettől lehetnek izgalmasak a forma 1-es futamok. Kubica utolsó 5 kör és majdnem megnyeri a 3.-ik helyről a versenyt.

bkata

Állandó Tag
Állandó Tag
forma 1

Mégis Trulli-é a 3. hely. Hurrá!!!
Én ugyan ferrari drukker vagyok, de ezt most Trulli nagyon megérdemelte.

Én azért reménykedem a hétvégi kitűnő ferrari szereplésben.

bkata

Állandó Tag
Állandó Tag
forma 1

maláj időmérő:
Gratulálok Button-nak, Trulli-nak, Vettelnek.
de én azért még nem adom fel, remélem, hogy a ferrari összeszedi magát és jó helyen végeznek.

afca

Kitiltott (BANned)

afca

Button nyerte a félbeszakított Malajziai Nagydíjat

<!-- /#content-header -->
24 körel a vége előtt az őrült időjárás miatt félbeszsakították a Forma 1 idei második futamát, amit már a végéig nem is indítottak újra, így Jenson Button lett a győztes.

Mivel az 56 körös versenynek nem teljesítették a 75%-t, így a pontszerzők pontjaik felét kapták meg, vagyis Button 5 pontot gyűjtött a Brawn Mercedesszel.
A Toyota gyönyörű technikai manőverezéssel behozta Timo Glockot a második helyre, de mivel a leintés előtti utolsó kör számít, így őt a harmadik helyre rangsorolták, és Nick Heidfeld lett a második a BMW-vel.
Ross Brawn csapata, a Brawn Mercedes ezzel igazolta, komolyan kell velük számolni az idei szezonban.A pontversenyt két győzelmével, 15 ponttal Button vezeti.
para

bkata

Állandó Tag
Állandó Tag
forma 1

nos... ez a ferrari-s rossz döntés sorozat egyszerűen érthetetlen.
szívből sajnálom a pilótáikat.

Gratula a Brawn Gp-nek a Toyotának!

colos2

Állandó Tag
Állandó Tag
Sziasztok.
lenne egy kérdésem ? Imádom a Motto GP és aTalmácsit De most nem tudom hogy melyik Tv közvetiti mert tavaly az Eurosport közvetitette de az idén már nem. Hol nézzem ????

Üdv colos2

afca

Morcosak a malájok

<!-- Meta -->

<!-- Intro -->Szepang
| Bosszúsak a Malajziai Nagydíj szervezői, s a jövő évtől kedvezőbb időpontban akarják indítani a viadalt, mert vasárnap félbe kellett szakítani a futamot. A rendezők nem véletlenül méltatlankodnak.

<!-- Single image --><!-- Gallery --><!-- Related information --><!-- Content -->Ha a vb kereskedelmi ügyeiért felelős szervezet (FOM) nyomására nem helyi idő szerint 17 órakor rajtolt volna a mezőny, akkor az égszakadásszerű trópusi esőzés miatt leállított verseny folytatódhatott volna.
"Egyértelműen változtatni kell, mert mindenkinek károkat okozott, hogy nem mehetett végig a futam - mondta a pálya egyik vezetője, Razlan Razali. - A látási viszonyok egy idő után sajnos nem voltak versenyzésre alkalmasak."
A szepangi futam az elmúlt években helyi idő szerint 15 órakor indult, a FOM azonban idén már a jobb európai nézettség érdekében két órával későbbre tetette a rajtot. Ez tulajdonképpen félmegoldás volt a szövetség részéről, hiszen tavaly hiába tárgyaltak a szervezőkkel egy esetleges éjszakai futamról, nem sikerült megegyezésre jutni.
Noha Bernie Ecclestone, a sportág első számú vezetője a viadal után nem sokkal "megvédte" a 17 órás rajtot, a szervezők mellett a versenyzők sem értenek vele egyet.
"A versenyt vagy sötétben, vagy világosban kell megrendezni. Az egyszerűen őrültség, hogy valahol a kettő között legyen" - háborgott Felipe Massa, a Ferrari brazil pilótája.