Madry,
a 84 virágszírom egy üvegben van benne, homeopátiás elven készítve (ütögetve-rázogatva-nagy higításban),de épp attól objektív,hogy beveszed, de nem mind a 84et használod fel,hanem itt és most (épp 2012.novemberben, az adott testi-lelki-szellemi állapodtól függően) csak kivesz pl.10-15 alkotót, a többit kipisiled!
DE!! 2013.áprilisban már megint más testi-lelki-szellemi állapotban leszel,akkor a te szervezeted megint újabb (más) alkotórészeket vesz ki...,az adott állapotnak megfelelő gyógyításra...és ezért lesz mindig új és új neked és ezért szedheti bárki...,mert mindig az egyéni szervezet hangolódik rá a csappre és veszi ki az akkor számára szükséges hatóanyagot!
Ennyiből másabb,mint a Bach virág...,mert az szubjektív: elmész te a terapeutához és azt mondod ez és ez a bajom (bejön az egó!), a terapeuta is saját magából kiindulva ad neked valamit....(megint benne van az ő szubjektivítása).
Azaz 1 problémára kapsz 1 szert.Itt meg kapsz egy olyan szert...,amiből bármikor szedve szépen az életed során végig mész a problémáidon..., és mindig a szervezet állapítja meg saját magának,hogy mi a prioritás.Persze itt is lehet egyszerre több problémának a javulása...mivel benne van 84 hatóanyag, kimarad a szubjektivitás,mert a tested választ,nem az elméd.
Remélem érthetően mondtam el.
