Beszelgeto topic

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Olyan lassu a szerver, hogy mire beadta az írásomat, addigra én maradtam egyedül. :D
(mondtam már, hogy utálom ezt?.... :( :D)
 
Hali!

Új vagyok még, de nem is ez a lényeg. Harmadéves egyetemista vagyok, és a szakdolgozatom témájának Kanada olajhomok gazdaságát választottam. Ebben szeretném segítségeteket kérni. Ha ismertek bármi olyan könyvet, vagy folyóiratot (lehetőleg néhány évesnél nem régebbit), vagy neten olyan írást, vagy oldalt (magyar elsősorban, de ha angol, az sem baj), ami ezzel foglalkozik, de habozzatok írni nekem! köszi szépen előre is! :)
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére