Új vagyok még, de nem is ez a lényeg. Harmadéves egyetemista vagyok, és a szakdolgozatom témájának Kanada olajhomok gazdaságát választottam. Ebben szeretném segítségeteket kérni. Ha ismertek bármi olyan könyvet, vagy folyóiratot (lehetőleg néhány évesnél nem régebbit), vagy neten olyan írást, vagy oldalt (magyar elsősorban, de ha angol, az sem baj), ami ezzel foglalkozik, de habozzatok írni nekem! köszi szépen előre is!
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.