Cikk: Így lehet belőlünk a halálunk után fa

Hiába! Az emberi elme csodálatos! Nekem nagyon is tetszene ha halálom után így lennék része a természetnek. Mivel hiszem, hogy a halál egy új kezdet...
 
Nekem tetszik ez az ötlet... :p
Ha egyszer vége lesz az életemnek, jobban örülnék annak a tudatnak, hogy a családomnak nem a temetőbe kell kijárnia. Így meg oda tesznek, ahová szeretnének, és még "hasznom" is lesz. :D
 
Oldal tetejére