Cikk: Több mint száz év után árulnak alkoholt a városban

"Az 562 lakót számláló Hepburnben egyébként nincs olyan hivatalos törvény, mely tiltaná az alkohol" - akkor miért kell engedélyt kérni?
 
Lehet, hogy ez lesz az első lépcsőfok lefelé? Bár szerintem is, aki akart az hozzájuthatott máshonnan is.
 
Szerintem aki alkoholt akart, eddig is betudta szerezni, bár lehet, hogy kissé messzebbről. Most már helyben is lesz. :confused:
 
Oldal tetejére