Kattints ide az oldal olvasásához: http://canadahun.com/content.php?290-%C3%8Dgy-lehet-bel%C5%91l%C3%BCnk-a-hal%C3%A1lunk-ut%C3%A1n-fa
Érdekesen hangzikNekem tetszik ez az ötlet...Ha egyszer vége lesz az életemnek, jobban örülnék annak a tudatnak, hogy a családomnak nem a temetőbe kell kijárnia. Így meg oda tesznek, ahová szeretnének, és még "hasznom" is lesz.
![]()
Csak a probléma lenne, ha a "nagypapa" fenyő rá akarna dűlni a házra! Most kivágjuk, vagy a papi megharagszik?Elutasitom ezt az otletet