Fogyizzunk együtt, biztassuk egymást, így sikerülni fog, én tudom.

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
haha.gif

Fütyifix!
Mamma mia PORNÓÓÓÓÓÓÓ:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Olvastam.:mrgreen:Agyam eldobtam.Hogy lehetnek az emberek ilyen hiszékenyek??;)Azt hiszem birkát vettek rajta.

Azt biz.:confused:
Én is eddig azt hittem, ha írni-olvasni nem is tanul meg mindenki, azért a pénzt valamennyire megismeri az élete során, mert rákényszerül, de ezek szerint vannak még akik azt sem,.
 
Nehéz és furcsa.Olyan játékpénz.Bármit vásárolunk előtte átdobjuk fejben koronába.;)Évek fognak eltelni mire megszokjuk.Ha megszokjuk;)Eddig 10 000-ben beszélltünk most meg 10-ben.Volt olyan,hogy nyugdíjas néninek a boltban adtak vissza forintot vagy dollár centet,50 fillért.Becsapták szegényt.És már találltak hamis 100 euróst.Ilyen világot élünk:(

Elhiszem, hogy nem könnyű átállni. Én itt vagyok úgy még a mai napig, hogy átszámolom az eurót forintra. Pedig nem szabadna, mert ugye nincs egálban az otthoni és az itteni fizetés ugye..

De azért az arányok lemérhetőek. Otthon is van Lidl, itt is van. Egyszerre szoktak megjelenni a különböző cuccok itt is, otthon is, amit egy-egy héten bedobnak. Vagy szerszámok, vagy ruhanemű, vagy gyerekjáték stb. Ilyenkor összehasonlítom az itteni és otthoni árakat átszámítgatva és az otthoni sokszor olcsóbb. De volt már, hogy az itteni volt, és akkor itt vettem meg, ami tetszett és hazavittük.
Szóval a számolgatás sokáig fog tartani szerintem nálatok is - ha még nem is azonos a szituáció.

De az döbbenet, hogy az emberek elfogadják azokat a pénzeket is, amiknek semmi köze sincs az euróhoz. Hát senki se nézi meg, hogy mit kéne kapnia? Mi az, ami most az ország fizetőeszköze lett?
 
Szia Tájdikiss

Jövök Én ahogy tudok, most 4 napig mesevilágban voltam :pItthol azonban sajnos a valóság és megoldandó feladatok vártak...:confused: Nem fogok unatkozni az elkövetkezendő néhány hónapban, de nem is szeretem a semmittevést.

Az étvágyammal azzal nincs gond.....épp azon puffogok hogy normális embereknek a feszültségtől elmegy az étvágya....nekem meg nem....Ma sokat idegeskedtem, ennek ellenére farkas éhesen jöttem haza, és úgy bevacsoráztam hogy magam is elcsodálkoztam, és még azt sem mondhatom hogy most jóllakottság érzésem van.....Ilyenkor aztán gyötör a búntudat, hogy miért nem rágcsáltam valami könnyűt....
Szerintem a szervezetünk ilyenkor nem véletlenül kér több kalóriát....vagy legalábbis próbálom ezzel vigasztalni magam...

Rá se ránts, ha a lelked rendben van, a tested is előbb-utóbb követi;)
Azt kell előbb gatyába rázni, aztán jöhet a többi.;)
 
Rá se ránts, ha a lelked rendben van, a tested is előbb-utóbb követi;)
Azt kell előbb gatyába rázni, aztán jöhet a többi.;)

A lelkem az nagyon is rendben van!!!!!!;) Szerencsére a feszültségek nem lelki eredetűek, azt nehezebb lenne orvosolni:rolleyes: Ezek csupán olyan dolgok amik próbára teszik és megerősítik a problémamegoldó képességem;)
 
A lelkem az nagyon is rendben van!!!!!!;) Szerencsére a feszültségek nem lelki eredetűek, azt nehezebb lenne orvosolni:rolleyes: Ezek csupán olyan dolgok amik próbára teszik és megerősítik a problémamegoldó képességem;)

ügyes kislány vagy Te, és ha lelkecskéd rendben, akkor gond egy szál se;), a problémamegoldó képességre lehet összpontosítani az enegiáidat.kiss
 
ügyes kislány vagy Te, és ha lelkecskéd rendben, akkor gond egy szál se;), a problémamegoldó képességre lehet összpontosítani az enegiáidat.kiss


Hát az energiáim azok aztán dolgoznak...hisz ezen dolgok megoldásának sebességén múlik mikor kezdhetünk közös életet a kedvesemmel.
Olyan apró dolgok várnak Rám mint munkahely keresés a mai körülmények között, egy teljesen idegen terepen, mellesleg 450km-el arréb....lakáseladás, és kisebb lakás vásárlás a kicsi fiamnak, valamint minden esti ima a CHF árfolyamának valamelyest normális mederbe terelődéséért, hogy a lakáseladásból származó plusszt ne vigye el az árfolyamkülönbség....hát dióhájban ilyen egyszerű dolgok miatt muszály bőséges vacsival energiát gyűjtenem...:confused:;):p
 
A lelkem az nagyon is rendben van!!!!!!;) Szerencsére a feszültségek nem lelki eredetűek, azt nehezebb lenne orvosolni:rolleyes: Ezek csupán olyan dolgok amik próbára teszik és megerősítik a problémamegoldó képességem;)

Szia Vörykém!
De jó olvasni, hogy minden rendben a lelkeddel! kiss
Az az alap! Az utána lévő meg nem számít! ;):D

Jaj, most nézem, hogy Tájdi is majdnem ezt írta! :D
 
Hát az energiáim azok aztán dolgoznak...hisz ezen dolgok megoldásának sebességén múlik mikor kezdhetünk közös életet a kedvesemmel.
Olyan apró dolgok várnak Rám mint munkahely keresés a mai körülmények között, egy teljesen idegen terepen, mellesleg 450km-el arréb....lakáseladás, és kisebb lakás vásárlás a kicsi fiamnak, valamint minden esti ima a CHF árfolyamának valamelyest normális mederbe terelődéséért, hogy a lakáseladásból származó plusszt ne vigye el az árfolyamkülönbség....hát dióhájban ilyen egyszerű dolgok miatt muszály bőséges vacsival energiát gyűjtenem...:confused:;):p

Igen, de mégis olyan jó tervek ezek! :)
 
Hát az energiáim azok aztán dolgoznak...hisz ezen dolgok megoldásának sebességén múlik mikor kezdhetünk közös életet a kedvesemmel.
Olyan apró dolgok várnak Rám mint munkahely keresés a mai körülmények között, egy teljesen idegen terepen, mellesleg 450km-el arréb....lakáseladás, és kisebb lakás vásárlás a kicsi fiamnak, valamint minden esti ima a CHF árfolyamának valamelyest normális mederbe terelődéséért, hogy a lakáseladásból származó plusszt ne vigye el az árfolyamkülönbség....hát dióhájban ilyen egyszerű dolgok miatt muszály bőséges vacsival energiát gyűjtenem...:confused:;):p

óóóóóóóóó, ez már kutyafüle, ha egyébként minden rendben :mrgreen:
 
nekem nagyon teccik, de ilyen aranyos kis formájukban, biztos nem falnám fel őket.:D
Kész már a brokkolis, répás, karfiolos zöldségkeverékem, holnap az lesz az ebédke sok-sok sajttal a tetején, meglocsolva csípős kechuppal, már csurizik a nyálam.:D

No, ebből is csak a répát lehetne megennem, azt meg utálom! Nehéz a bányászélet!
pfuj.gif
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére