afca
Kitiltott (BANned)
Mamma mia PORNÓÓÓÓÓÓÓ:mrgreen::mrgreen::mrgreen:![]()
Fütyifix!
Mamma mia PORNÓÓÓÓÓÓÓ:mrgreen::mrgreen::mrgreen:![]()
Fütyifix!
Olvastam.:mrgreen:Agyam eldobtam.Hogy lehetnek az emberek ilyen hiszékenyek??Azt hiszem birkát vettek rajta.
Nehéz és furcsa.Olyan játékpénz.Bármit vásárolunk előtte átdobjuk fejben koronába.Évek fognak eltelni mire megszokjuk.Ha megszokjuk
Eddig 10 000-ben beszélltünk most meg 10-ben.Volt olyan,hogy nyugdíjas néninek a boltban adtak vissza forintot vagy dollár centet,50 fillért.Becsapták szegényt.És már találltak hamis 100 euróst.Ilyen világot élünk
![]()
Szia Tájdikiss
Jövök Én ahogy tudok, most 4 napig mesevilágban voltamItthol azonban sajnos a valóság és megoldandó feladatok vártak...
Nem fogok unatkozni az elkövetkezendő néhány hónapban, de nem is szeretem a semmittevést.
Az étvágyammal azzal nincs gond.....épp azon puffogok hogy normális embereknek a feszültségtől elmegy az étvágya....nekem meg nem....Ma sokat idegeskedtem, ennek ellenére farkas éhesen jöttem haza, és úgy bevacsoráztam hogy magam is elcsodálkoztam, és még azt sem mondhatom hogy most jóllakottság érzésem van.....Ilyenkor aztán gyötör a búntudat, hogy miért nem rágcsáltam valami könnyűt....
Szerintem a szervezetünk ilyenkor nem véletlenül kér több kalóriát....vagy legalábbis próbálom ezzel vigasztalni magam...
Rá se ránts, ha a lelked rendben van, a tested is előbb-utóbb követi
Azt kell előbb gatyába rázni, aztán jöhet a többi.![]()
A lelkem az nagyon is rendben van!!!!!!Szerencsére a feszültségek nem lelki eredetűek, azt nehezebb lenne orvosolni
Ezek csupán olyan dolgok amik próbára teszik és megerősítik a problémamegoldó képességem
![]()
ügyes kislány vagy Te, és ha lelkecskéd rendben, akkor gond egy szál se, a problémamegoldó képességre lehet összpontosítani az enegiáidat.kiss
A lelkem az nagyon is rendben van!!!!!!Szerencsére a feszültségek nem lelki eredetűek, azt nehezebb lenne orvosolni
Ezek csupán olyan dolgok amik próbára teszik és megerősítik a problémamegoldó képességem
![]()
Hát az energiáim azok aztán dolgoznak...hisz ezen dolgok megoldásának sebességén múlik mikor kezdhetünk közös életet a kedvesemmel.
Olyan apró dolgok várnak Rám mint munkahely keresés a mai körülmények között, egy teljesen idegen terepen, mellesleg 450km-el arréb....lakáseladás, és kisebb lakás vásárlás a kicsi fiamnak, valamint minden esti ima a CHF árfolyamának valamelyest normális mederbe terelődéséért, hogy a lakáseladásból származó plusszt ne vigye el az árfolyamkülönbség....hát dióhájban ilyen egyszerű dolgok miatt muszály bőséges vacsival energiát gyűjtenem...![]()
Hát az energiáim azok aztán dolgoznak...hisz ezen dolgok megoldásának sebességén múlik mikor kezdhetünk közös életet a kedvesemmel.
Olyan apró dolgok várnak Rám mint munkahely keresés a mai körülmények között, egy teljesen idegen terepen, mellesleg 450km-el arréb....lakáseladás, és kisebb lakás vásárlás a kicsi fiamnak, valamint minden esti ima a CHF árfolyamának valamelyest normális mederbe terelődéséért, hogy a lakáseladásból származó plusszt ne vigye el az árfolyamkülönbség....hát dióhájban ilyen egyszerű dolgok miatt muszály bőséges vacsival energiát gyűjtenem...![]()
Szia Vörykém!
De jó olvasni, hogy minden rendben a lelkeddel! kiss
Az az alap! Az utána lévő meg nem számít!
Jaj, most nézem, hogy Tájdi is majdnem ezt írta!![]()
nekem nagyon teccik, de ilyen aranyos kis formájukban, biztos nem falnám fel őket.
Kész már a brokkolis, répás, karfiolos zöldségkeverékem, holnap az lesz az ebédke sok-sok sajttal a tetején, meglocsolva csípős kechuppal, már csurizik a nyálam.![]()
Mondtan Én hogy TI ketten nagyon is egy húron pendültök....kiss akár az őrangyalok...![]()