Most aztán tökre meg vagyok sértődve, hogy csak ennyire hiányoltatok, éltétek világotokat itt vidáman nélkülem
Ezer bocsánat, nem vagyok hűtlen, csak valami piszok, szemétláda vírust, - nem is egyet - bekaptam, vagyis a gép (én élek és virulok
), az avast-om nem győzött szirénázni, annyiszor kellett karanténba raknom őket. De csak este megy, így aztán ráment az eddigi összes estém, alig alvással. Teljesen összezavarodott a gépem, már azt hittem, vége.
Még csak itt olvasgattam, és innen üzenem az "otthonomban"-profilomban meglátogató kedveseknek, hogy rögtön megyek, megnézem és örömködöm, hogy mennyire hiányoztam.
Ti is nekem, nagyon.
Ezer bocsánat, nem vagyok hűtlen, csak valami piszok, szemétláda vírust, - nem is egyet - bekaptam, vagyis a gép (én élek és virulok
Még csak itt olvasgattam, és innen üzenem az "otthonomban"-profilomban meglátogató kedveseknek, hogy rögtön megyek, megnézem és örömködöm, hogy mennyire hiányoztam.

