Fogyizzunk együtt, biztassuk egymást, így sikerülni fog, én tudom.

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Most aztán tökre meg vagyok sértődve, hogy csak ennyire hiányoltatok, éltétek világotokat itt vidáman nélkülem
smiley-uj%20%28192%29.GIF

Ezer bocsánat, nem vagyok hűtlen, csak valami piszok, szemétláda vírust, - nem is egyet - bekaptam, vagyis a gép (én élek és virulok;)), az avast-om nem győzött szirénázni, annyiszor kellett karanténba raknom őket. De csak este megy, így aztán ráment az eddigi összes estém, alig alvással. Teljesen összezavarodott a gépem, már azt hittem, vége.
Még csak itt olvasgattam, és innen üzenem az "otthonomban"-profilomban meglátogató kedveseknek, hogy rögtön megyek, megnézem és örömködöm, hogy mennyire hiányoztam.
smiley-uj%20%28159%29.GIF
Ti is nekem, nagyon.

 
Most aztán tökre meg vagyok sértődve, hogy csak ennyire hiányoltatok, éltétek világotokat itt vidáman nélkülem
smiley-uj%20%28192%29.GIF

Ezer bocsánat, nem vagyok hűtlen, csak valami piszok, szemétláda vírust, - nem is egyet - bekaptam, vagyis a gép (én élek és virulok;)), az avast-om nem győzött szirénázni, annyiszor kellett karanténba raknom őket. De csak este megy, így aztán ráment az eddigi összes estém, alig alvással. Teljesen összezavarodott a gépem, már azt hittem, vége.
Még csak itt olvasgattam, és innen üzenem az "otthonomban"-profilomban meglátogató kedveseknek, hogy rögtön megyek, megnézem és örömködöm, hogy mennyire hiányoztam.
smiley-uj%20%28159%29.GIF
Ti is nekem, nagyon.


Mi itt csak tartottuk a frontot, amíg oda voltál. Reklamációkat kezeltük stb. :)
Ja nem is mondtam, képzeljétek én ma találkoztam egy régi szerelemmel. Na nem olyan igazival, csak olyan kis bimbózóval. 14 évesen ugye, már amilyen. És olyan jó volt. Akkor is, meg most is. Közben meg eltelt, Jézusom 44 év :( ja nem, csak 42, már ki se tudom számolni rendesen. :)
 
Most aztán tökre meg vagyok sértődve, hogy csak ennyire hiányoltatok, éltétek világotokat itt vidáman nélkülem
smiley-uj%20%28192%29.GIF

Ezer bocsánat, nem vagyok hűtlen, csak valami piszok, szemétláda vírust, - nem is egyet - bekaptam, vagyis a gép (én élek és virulok;)), az avast-om nem győzött szirénázni, annyiszor kellett karanténba raknom őket. De csak este megy, így aztán ráment az eddigi összes estém, alig alvással. Teljesen összezavarodott a gépem, már azt hittem, vége.
Még csak itt olvasgattam, és innen üzenem az "otthonomban"-profilomban meglátogató kedveseknek, hogy rögtön megyek, megnézem és örömködöm, hogy mennyire hiányoztam.
smiley-uj%20%28159%29.GIF
Ti is nekem, nagyon.
Persze... vidáman voltunk!
TÉGED KERESETT MINDENKI!
Kiugrottunk Beával a chatból, ahogy megláttalak! Még a gépet is majdnem levertem. A kapkodásba véletlenül lezártam. Most próbáltam visszaverekedni magam a fórumra.
Na, ezt mind csak azért, mert nem hiányoztál! :mad:
kiss
 
Mi itt csak tartottuk a frontot, amíg oda voltál. Reklamációkat kezeltük stb.
Ja nem is mondtam, képzeljétek én ma találkoztam egy régi szerelemmel. Na nem olyan igazival, csak olyan kis bimbózóval. 14 évesen ugye, már amilyen. És olyan jó volt. Akkor is, meg most is. Közben meg eltelt, jézusom 44 év :)
Nahát! Én frászt kapnék, ha összetalálkoznék a volt szerelmemmel - kicsit megváltoztam az elmúlt 40 évben. :rolleyes::mrgreen:
Egyik ilyen őskori szerelmemet láttam az iwiw-en, azt hittem elájulok. De jó, hogy nem vált a régi nagy szerelem tartóssá - mert akkor most max. rágcsálóírtásra használhatnám.. baromi randa lett szegénykém!:mrgreen:
Jó, én se lettem matyóhímzés, mivel a kor csak látszik az emberen - no, de ő.. szóval nagyon rémesen néz ki az egy fogával együtt...
 
Mi itt csak tartottuk a frontot, amíg oda voltál. Reklamációkat kezeltük stb. :)
Ja nem is mondtam, képzeljétek én ma találkoztam egy régi szerelemmel. Na nem olyan igazival, csak olyan kis bimbózóval. 14 évesen ugye, már amilyen. És olyan jó volt. Akkor is, meg most is. Közben meg eltelt, Jézusom 44 év :( ja nem, csak 42, már ki se tudom számolni rendesen. :)

Én kb. 3-4 hónapja találtam meg az első nagy-nagy szerelmem az iwiwen, akit 20 éve nem láttam. Azóta is hű, de jól néz ki... Santane napokig azon poénkodott, hogy a volt krapekom miatt hanyagolom a CH-t.
 
Most aztán tökre meg vagyok sértődve, hogy csak ennyire hiányoltatok, éltétek világotokat itt vidáman nélkülem
smiley-uj%20%28192%29.GIF

Ezer bocsánat, nem vagyok hűtlen, csak valami piszok, szemétláda vírust, - nem is egyet - bekaptam, vagyis a gép (én élek és virulok;)), az avast-om nem győzött szirénázni, annyiszor kellett karanténba raknom őket. De csak este megy, így aztán ráment az eddigi összes estém, alig alvással. Teljesen összezavarodott a gépem, már azt hittem, vége.
Még csak itt olvasgattam, és innen üzenem az "otthonomban"-profilomban meglátogató kedveseknek, hogy rögtön megyek, megnézem és örömködöm, hogy mennyire hiányoztam.
smiley-uj%20%28159%29.GIF
Ti is nekem, nagyon.

Á, egy kicsit se. Csak néhány privát levelet küldtem, hogy hová lettél.
 
Mi itt csak tartottuk a frontot, amíg oda voltál. Reklamációkat kezeltük stb. :)
Ja nem is mondtam, képzeljétek én ma találkoztam egy régi szerelemmel. Na nem olyan igazival, csak olyan kis bimbózóval. 14 évesen ugye, már amilyen. És olyan jó volt. Akkor is, meg most is. Közben meg eltelt, Jézusom 44 év :( ja nem, csak 42, már ki se tudom számolni rendesen. :)

Nagyon aranyosak vagytok kiss bennem is megfogalmazódott egy-két gondolat a reklamációval kapcs., de most már késő van, meg különben is ügyesen kezeltétek.;)
 
Persze... vidáman voltunk!
TÉGED KERESETT MINDENKI!
Kiugrottunk Beával a chatból, ahogy megláttalak! Még a gépet is majdnem levertem. A kapkodásba véletlenül lezártam. Most próbáltam visszaverekedni magam a fórumra.
Na, ezt mind csak azért, mert nem hiányoztál! :mad:
kiss

Hát hol nem kóringyáltok rögtön, ahogy kiteszem a lábam? :D
Holnap majd a körmötökre nézek;)

kisskisskiss
 

Ez tényleg egy csodaszép kutyus. Imádom a nézésüket (is), annyira okos a tekintetük, de hát én elfogult vagyok, nagy kedvenc a németjuhász. Persze, jöhet csőstül a többi is. ;)
kiss Évicus, ment ez a szép kép is a gyújteményembe.
Szép álmokat Neked is.!
 
Jó reggelt, és szép napot mindenkinekkiss


Érdekes eszemefuttatásokat találtam itt a volt szerelmekről.....Hát igen látjátok erre is jó ai IWIW, hogy lássuk milyen jó is most nekünk , és milyen szerencsések vagyunk jelenlegi párunkkal;) Én már töröltem magam néhányszor, de újra visszaregeltem, és most annyira jó érzés megmutatni az érzéseimet, és azokat akiket szeretek. Olyan ez mikor az ember szeretné világgá kürtölni az örömét, de más haszna is van szerintem akárhogy is szidják, Én sok olyan régi iskolatársat és ismerőst találtam meg akikről már régóta nem tudok, és azóta így tartjuk a kapcsolatot.
 
A kulcsszó: alkalmazkodás. Mindannyian így kezdtük. Bárhol így van ez az életben: be kell illeszkedni egy már összeszokott közösségbe.
Én is így kezdtem, eleinte csak egy-két emberrel beszélgettem, aztán egyre több barátom lett. Te bárkit azonnal a bizalmadba fogadsz? Nem hiszem.
Ez egy szuper csapat, és aki kitartó és beleillik, itt is marad. De ahhoz adni kell valamit: jókedvet, humort, intelligenciát, megértést, együttérzést, őszinteséget stb.
Sziasztok!
Igazad van valamilyen szinten. De én kértelek benneteket, hogy írjatok pár sort magatokról. Nem kaptam rá semmilyen reakciót. Vagy mégis? Igen, hogy olvassak vissza. De ugye azt nem gondoltátok komolyan, hogy van ember, aki 1100 oldalt vissza tud olvasni?
Én bemutatkoztam, leírtam magamról azt, ami szerintem ebben a topikban fontos lehet. Valamennyire hozzá tartozik ehhez a témához a családi állapotom is, hisz úgy gondolom, hogy nem lennék itt, ha vénlány lennék, mert valószínűleg nem sikerült volna ennyi plusz súlyt összeszednem, ha nem vállalok gyermeket. (Természetesen nem vádolom őket, de azért hozzájárultak a kinézetemhez).
Nem vártam km-es bemutatkozást.
Az viszont érdekelt volna, hogy ki mikor kezdte, milyen súlyról, mennyinél tart most, és hogy milyen módszert alkalmaz. Szerintem ez nem volt olyan súlyos kérdés, és nem gondolom, hogy ez annyira bizalom kérdése lenne.
Mindegy, ahogy gondoljátok.
Egyébként meg elég nehéz bármihez/bárkihez is szólni, ha szinte semmit nem tudsz róla. Szerintem.
Az ilyen "jobbulást a betegeskedőknek" is üres frázis lenne, hisz azt sem tudom, kinek kívánom.
 
Sziasztok!
Igazad van valamilyen szinten. De én kértelek benneteket, hogy írjatok pár sort magatokról. Nem kaptam rá semmilyen reakciót. Vagy mégis? Igen, hogy olvassak vissza. De ugye azt nem gondoltátok komolyan, hogy van ember, aki 1100 oldalt vissza tud olvasni?
Én bemutatkoztam, leírtam magamról azt, ami szerintem ebben a topikban fontos lehet. Valamennyire hozzá tartozik ehhez a témához a családi állapotom is, hisz úgy gondolom, hogy nem lennék itt, ha vénlány lennék, mert valószínűleg nem sikerült volna ennyi plusz súlyt összeszednem, ha nem vállalok gyermeket. (Természetesen nem vádolom őket, de azért hozzájárultak a kinézetemhez).
Nem vártam km-es bemutatkozást.
Az viszont érdekelt volna, hogy ki mikor kezdte, milyen súlyról, mennyinél tart most, és hogy milyen módszert alkalmaz. Szerintem ez nem volt olyan súlyos kérdés, és nem gondolom, hogy ez annyira bizalom kérdése lenne.
Mindegy, ahogy gondoljátok.
Egyébként meg elég nehéz bármihez/bárkihez is szólni, ha szinte semmit nem tudsz róla. Szerintem.
Az ilyen "jobbulást a betegeskedőknek" is üres frázis lenne, hisz azt sem tudom, kinek kívánom.

Íme a legutolsó beszélgetésünk:

Idézet:
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=6 width="100%" border=0><TBODY><TR><TD class=alt2 style="BORDER-RIGHT: 1px inset; BORDER-TOP: 1px inset; BORDER-LEFT: 1px inset; BORDER-BOTTOM: 1px inset">Eredeti szerző krecsike
Megint itt, és megint csak átmenetileg.
Szóval a lehető legrövidebben bemutatkozom.
Tatán lakom, s jelenleg még főállású anyaként funkcionálok. Van 3 csodás gyerkőcöm, akik közül a legidősebbről már tettem említést. Ha ő betölti a 18. évét, ami jövő hó 28.-án lesz, akkor megszűnik ez a főállású anyasági cím.
A középsőm is lány, ő júliusban 17 éves lesz, és szakácsnak tanul.
A kicsikém most elsős, és 2.-án volt 7 éves. Ja, és fiú :smile:. A pasik minden akaratosságával megáldva.

Mint már utaltam rá, nekem az első terhességem alatt sikerült elindulnom a hízókúrán. Nem egészen 70 kg-val kezdtem, szülni 101 kg-san mentem.
7 hónapos volt a lánykám, mikor ismét babás lettem. A második terhességem alatt messze nem híztam olyan sokat, ha jól rémlik, talán 92 kg-val szülhettem.
A két kiscsaj mellett nemevéssel sikerült lefogynom kb. 76 kg-ra.
Igen ám, de mikor ők elkezdtek oviba járni, és kevesebb lett az itthoni rohangálás, szépen elkezdtek visszakúszni a kilók.
Nem jártam dolgozni, itthon van egy viszonylag nagy ólunk, amiben csibét tenyésztünk. Ebben a munka 90%-a az enyém, a férjem nagyon ritkán "avatkozik" bele. Tényleg csak olyankor, ha én végképp nem tudom megoldani.
Már régóta szerettem volna harmadik csemetét, ami csak az én vágyam volt.
Lehet, hogy elítéltek miatta, de mivel a férjemet nem sikerült meggyőznöm, és a fogamzásgátlás az én feladatom volt, így én döntöttem végül, leálltam a gyógyszer szedésével, és pár hónap múlva már sikerült is babát várnom.
Apa nem nagyon díjazta a dolgot, de idővel megbékélt, és nagyon szereti a kisfiunkat (is).
A gond az volt, hogy a kicsivel már eleve 100 kg-san kezdtem a terhességet.
Nem véletlenül mondják, hogy veszélyes a túlsúly, nekem is szinte minden bejött: a magas vérnyomás, a vizesedés. Talán csak cukrom nem lett.
Szerintem a dokim is parázott, mert nem hagyta, hogy hagyományosan szüljek, megcsászározott. A nyomát azóta is viselem, nem valami lélekemelő látvány.

Kicsi fiam majdnem 3 éves koráig szopizott, és volt olyan időszak, amikor 116 kg is voltam.
Tavaly év végén elmentem egy akkupunktőrhöz, akinek az lett volna a szerepe, hogy az éhségközpontot blokkolva segít az általam kiválasztott diéta betartásában.
Őszintén szólva nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet, ha nem ettem, az abszolút nem a tűknek, hanem az akaraterőmnek volt köszönhető, ugyanis a szemeim jojóztak az éhségtől.
104,6 kg-val kezdtem, jelenleg 102,5 vagyok. (Ez friss, reggeli adat).
Még nem tudom, hogy milyen módszerrel akarok karcsúbb lenni, de hogy ezt a tömeget nem akarom cipelni, az biztos.
Én egyébként nem vagyok a híve annak sem, hogy az ember teljesen száműzze a számára oly fontos (akár édességeket is) ételeket. Csak kell tudni mértéket tartani.
Higgyétek el, tapasztalathiányban nem szenvedek.

Röviden írjátok meg, ki milyen módszert követ, ne kelljen annyit visszaolvasnom.
Ha kérdésetek van, nyugodtan tegyétek fel, hátha tudok segíteni.
Van pl. dietetikus által leírt étrendem, ha valakit érdekel, előkotrom.
Hatásos, csak - számomra - kicsit macerás volt.

Azt ígértem, rövid leszek. Bocs a szájmenésért, nyugodtan állítsatok le...





</TD></TR></TBODY></TABLE>
No, szép részletesen megkaptuk az élettörténetedet (aranyos vagy) - most én nem ígérem, hogy viszonzom. De csak azért mert lusta vagyok több oldalt írni! :wink::grin:
Én semmilyen módszert nem követek, egyszerűen mindegyikből kiszedtem a nekem jókat, aztán használom. Jelenleg egyelőre inkább lettem egészségesebb, mint vékonyabb. De azért nem adom fel.
A sav-lug háztartásomat olyan jól sikerült helyreráznom, hogy majdnem átmentem már lúgosba. :smile:
A karácsonyi ez-meg az evészete nem tett jót, de szerencsére nem híztam plusszba a súlyomra, ami amúgy is igen sok (sokk:sad:).
Majd biztos elmesélik a lányok - akik konkrét módszerekkel fogytak -, hogy mit követtek, mire vigyáznak.
Azért mi sem fogunk tudni több száz beírást röviden itt beírni számodra, de szép lassan majd kialakul előtted a fogyitopik "képe", arculata és alapvető elvei.
:smile:
<!-- / message --><!-- sig -->__________________


Azt hiszem normálisan válaszoltam a kérdéseidre.
Ne haragudj rám, de nem fogom az életemet elmesélni egy országosan(világosan :))nyílt fórumon. Másként nem ment, mint hogy a sok írásra fogtam a dolgot, de ezek magánügyek. Így is ki lehet csemegézni a fórumból egy-egy részletet az életemből. De nem erről szól a fórum. Lehet, hogy nem tudtak a lányok figyelni egytől eddig csak rád, de ha kitartó vagy, akkor mindenkit megismersz.
Nem tudunk mindenkinek egyenként bemutatkozni és leírni a kilóinkat. Rólam pl. sehol sem fogod megtalálni, hogy mennyiről kezdtem és hol tartok.
NEM EZ A LÉNYEG. Hanem, hogy mindent elkövetek, hogy az egészséges táplálkozás keretében minél jobban elérjem az ideális súlyomat. Ez az én nézetem. Ezt tudja már itt mindenki.
Ha szeretnél a fórumban velünk lenni, jó kedvűen, egy normális életvitelt kialakítani, velünk együtt összegyűjteni az egészséges táplálkozásra és életmódváltásra vonatkozó cikkeket tapasztalatokat, közben pedig megbeszélni az élet apró-cseprő dolgait humor keretében, akkor szeretettel látunk.
Ja, és hogy ki volt - vagy ma is - beteg, azt nagyon egyszerűen elolvashatod a legutóbbi hozzászólásokból!
Ha ennyire nem követed a dolgokat, hogy a legutóbbi hozzászólásokat elolvasd, akkor tényleg nem tudom, hogy hogy akarsz beleilleszkedni egy egész fórumblokk életébe. Egy jobbulást kívánáshoz meg aztán tényleg nem szükséges az, hogy tudd az emberekről az összes adatát.
De nagyon szépen kérlek, hogy fejezzük már be ezt a ki mit nem mondott meg neked dolgot.
Inkább kapcsolódj be a fórumba, egy-egy emberrel külön-külön beszélgess el és meglátod, hogy hamar kialakul a kép a tagokról.
Köszönöm szépen. És legyen szép napod!:)
 
Jó reggelt, és szép napot mindenkinekkiss


Érdekes eszemefuttatásokat találtam itt a volt szerelmekről.....Hát igen látjátok erre is jó ai IWIW, hogy lássuk milyen jó is most nekünk , és milyen szerencsések vagyunk jelenlegi párunkkal;) Én már töröltem magam néhányszor, de újra visszaregeltem, és most annyira jó érzés megmutatni az érzéseimet, és azokat akiket szeretek. Olyan ez mikor az ember szeretné világgá kürtölni az örömét, de más haszna is van szerintem akárhogy is szidják, Én sok olyan régi iskolatársat és ismerőst találtam meg akikről már régóta nem tudok, és azóta így tartjuk a kapcsolatot.

Igen, végül is az iwiw sokban jó, de sokban rossz is.
Sokan törlik magukat, de aztán csak visszamennek.
Én is ezen keresztül tudom az ismerőseim életét nyomonkövetni, ha már nincs időnk igazán egymásra.
Amúgy szia Vörykém! :)
Jól vagy? Minden rendi nálad? kiss
 
Sziasztok!
Igazad van valamilyen szinten. De én kértelek benneteket, hogy írjatok pár sort magatokról. Nem kaptam rá semmilyen reakciót. Vagy mégis? Igen, hogy olvassak vissza. De ugye azt nem gondoltátok komolyan, hogy van ember, aki 1100 oldalt vissza tud olvasni?
Én bemutatkoztam, leírtam magamról azt, ami szerintem ebben a topikban fontos lehet. Valamennyire hozzá tartozik ehhez a témához a családi állapotom is, hisz úgy gondolom, hogy nem lennék itt, ha vénlány lennék, mert valószínűleg nem sikerült volna ennyi plusz súlyt összeszednem, ha nem vállalok gyermeket. (Természetesen nem vádolom őket, de azért hozzájárultak a kinézetemhez).
Nem vártam km-es bemutatkozást.
Az viszont érdekelt volna, hogy ki mikor kezdte, milyen súlyról, mennyinél tart most, és hogy milyen módszert alkalmaz. Szerintem ez nem volt olyan súlyos kérdés, és nem gondolom, hogy ez annyira bizalom kérdése lenne.
Mindegy, ahogy gondoljátok.
Egyébként meg elég nehéz bármihez/bárkihez is szólni, ha szinte semmit nem tudsz róla. Szerintem.
Az ilyen "jobbulást a betegeskedőknek" is üres frázis lenne, hisz azt sem tudom, kinek kívánom.


Szia Krecsike!


Kérlek ne gondold azt, hogy most szeretnélek kioktatni, vagy hogy bántásképp írok Neked! Egyszerűen csak a tapasztalataimat szeretném megosztani Veled, és talán segít abban hogy jól érezd magad köztünk!

Én 2006-ban regisztáltam ide, és azóta kisebb nagyobb magszakításokkal ugyan, de aktív tagja vagyok a CH-nak. Soha nem írtam le magamról tényszerű adatokat, hisz ennek itt semmi létjogosultsága nincs, hisz mint ahogy Santane írta a világhálón nem igazán tenném közkinccsé a teljes önéletrajzomat. Akikkel azonban renszeresen beszélgetek azok szerintem pontosan tudják milyen is vagyok, és én is tudom mindenkiről milyen az egyénisége. Ehhez pedig nem kellett 1000 oldal visszaolvasnom, hisz valakinek az egyénisége néhány hozzászólásból is megismerhető. Ez a fogyis popic szerintem az egyik olyan hely itt, ahová mindíg betérhetsz ha pozitív töltést szeretnél kapni, hisz az állandó tagok gondoskodnak erről nap mint nap a kedves, hasznos és humoros hozzászólásaikkal. Hidd el hogy mindíg fogsz itt figyelmet és szeretetet kapni, ha arra lesz szükséged, de ehhez bizony Neked is hozzá kell tenned a személyiséged, és a pozitív kisugárzásod.
Azt gondolom ide nagyrészünk nem azért jár mert kétségbeesetten szeretnénk lefogyni, inkább a tapasztalatait, és olvasott vagy hallott hasznos dolgokat osztunk meg egymással, amibe beleszőjjük a mindennapi apró örömeinket és bosszúságainkat. Nem a világot akarja itt senki megváltani, de a világfajdalomra sem kíváncsi itt senki.....
A testsúlyoddal kapcsolatban pedig csak annyit szeretnék tanácsolni, hogy próbáld meg a tükörképed szeretni, hisz ez az egyik legfontosabb, hogy tudd elfogadni önmagad. Amíg ez nem megy addig a lelkedben nem lesz rend, és akkor születnek az ilyen hangulatú hozzászólások.
Próbálj meg kommunikálni velünk elvárások nélkül, és érezd jól magad itt is éa bőrödben is.

Legyen szép napod: Kata
 
Igen, végül is az iwiw sokban jó, de sokban rossz is.
Sokan törlik magukat, de aztán csak visszamennek.
Én is ezen keresztül tudom az ismerőseim életét nyomonkövetni, ha már nincs időnk igazán egymásra.
Amúgy szia Vörykém! :)
Jól vagy? Minden rendi nálad? kiss


Szia Santanekiss


Köszönöm Én NAGGGGGGYON jól vagyok;) és ez a jó érzés egyre csak fokozódik, főleg most hogy holnap reggel elutazom a mesevilágomba!!! Alig férek már a bőrömbe, mint a gyerek aki nagyon vár valamit, és ennek megfelelően izgága és rossz ;):p
A köhögésem is javul, vagy legalábbis próbálom ezt elhitetni magammal, és bízom benne hogy az a baci amitől köhögési ingerem van az is így érzi hogy gyengül az ereje és úgyis Én fogok győzni:rolleyes:
Nálatok javult már az átlaghőmérséklet????? Még belegondolni is rossz volt hogy nincs fűtés a lakásban! Én addig biztos téli álmot aludnék, mert nem bírom a hideget.
 
Ki állítja, hogy itt nem beszélgetnek vele?

Ha ez kell: 68 kilóról fogytam először 53-ra, a saját módszeremmel, amit már többször leírtam a fórumon. Akkor még egy gyerekem sem volt. Most 58-60 kiló vagyok, van két gyerekem, és ha hízok, az nem a terhesség, nem a gyerekeim és nem a finomakat főző anyósom hibája, hanem az én gyengeségem.

Amikor én bekapcsolódtam a fórum életébe, Santane csípős nyelvével találkoztam először, engem is kiosztott, mert hülye kérdést tettem fel. Pár órával később azt olvastam, hogy repül haza Magyarországra Írországból, és nagyon izgatott és boldog, hogy láthatja Budapestet. Jó utat kívántam neki. Borzasztóan megismerhettem 3 óra alatt.
Volt olyan oldal is, ahol észrevettem, hogy nincs helyem, szépen csendben leléptem. Most merészkedtem vissza, és most már örömmel fogadtak.

Egyébként, ha észrevettétek, az utóbbi két oldalon olyasvalakivel bbeszélgetünk, akihez nem szólunk, de főleg olyan kellemetlen témákról, amihez semmi kedvünk.

Pusszancs.......
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére