Fogyizzunk együtt, biztassuk egymást, így sikerülni fog, én tudom.

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Én már haladok.Már nem megy le 17 szelet pizza.:pBeérem 11-el.
haha.gif

Jól van Afca! Nagyon büszkék vagyunk rád! :D
 
Hát, hiába ettem ebédre én is pizzát, de most összefutott a számba a nyál :) gyönyörű lett. Gratulálok! :)
 
Sziasztok, jó estét!
Csak jelezni akartam, hogy itt vagyok, és próbálok visszaolvasni, hogy megismerjelek Benneteket.
Az a pizza remekül néz ki, szinte ide érzem az illatát :).
Nekem a nagymamám a pizzaguru, irgalmatlan mennyiséget szokott sütni, és természetesen mind el szokott fogyni. Ahogy sül, úgy esszük.
Na olvasok tovább, majd jelentkezem.
 
Hát, hiába ettem ebédre én is pizzát, de most összefutott a számba a nyál :) gyönyörű lett. Gratulálok! :)

Kösz, de ezt nem én csináltam, csak idemásoltam nektek. Az enyém szebb.:mrgreen: Láttam a Hogyan leszek állandó tagban a bemutatkozásod. Itt is válaszolok: a legjobb úton haladsz, és itt a legjobb helyen vagy hozzá.
 
Sziasztok, jó estét!
Csak jelezni akartam, hogy itt vagyok, és próbálok visszaolvasni, hogy megismerjelek Benneteket.
Az a pizza remekül néz ki, szinte ide érzem az illatát :).
Nekem a nagymamám a pizzaguru, irgalmatlan mennyiséget szokott sütni, és természetesen mind el szokott fogyni. Ahogy sül, úgy esszük.
Na olvasok tovább, majd jelentkezem.

Rendi. :)
De azért gyere időnként beszélgetni is, ha van kedved.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére