Egyszer csak sikerül mindent feltenni amit szeretnék!
Hali!még mindig nem tudok semmit pedig ezerszer olvastam mindent.Remélem sikerülni fog egyszer Játszani is ,és mindenhez hozzászólni is.Az is lehet,hogy azt hiszed lökött vagyok de lehet,hogy az is vagyok ,minden kínai itt de szívesen böngészek mindenütt.Tetszik itt,csak sikerülne már valamit csinálnom is.A klubbok már elég jól mennek és sikeresen tudok már oda felrakni képeket is.Nem mennek a szójátékok nem tudom ,hogyan indíthatom el Őket.Talán az is menni fog majd.Addig próbálkozom még nem sikerül.Hárt ennyi lenne az én hatalmas nagy problémám.Ha segítel megköszönöm,ennyit még tudok itt is és azt mondják rám mindenki nagyon intelligens ember vagyok)
Nem tudo mennyi az az egy karalter de írni azt még épen tudok legfeljebb egy versel megtoldom.sajátom nem más írta.
Ezt a verset fiamnak írtam.
Ki vagy Te?
Ki vagy te?
-Ki vagy te?
-nem tudom.
Látlak.
-Tudom, hogy ismerlek.
-Mégis idegen vagy.
-Az én gyermekem vagy?
-Miért változtál oly sokat, hogy magam sem tudom ki vagy?
Valami változott.
Az mi hozzám fűzött egykoron el fogyott.
-Ki vagy te?
-Nem ismerek rád.
-Elvettek tőlem el vitték szereteted.
-De tudd azt, hogy én mindig várok rád!
-Miért változtál oly sokat, hogy magam sem tudom ki vagy?
-Ki vagy te?
-Tudom, emlékszem.
Emlékeimben dereng a fény.
Szeretetem mindig a tiéd.
Nehéz most nekem.
Ismerlek, Igen!
Te vagy az én gyönyörű gyermekem.
-Miért változtál oly sokat, hogy rád alig ismerek?
Tudom ki is vagy. Te vagy a gyermekem.
Te vagy a fiam!
(Adorján)
Megjegyzés: 2003, március.