Keresztszemes KIADVÁNYOK: újság, könyv, füzet,2013-2014-2015-2016

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Szia!
Most én szedjem le az enyémet, mert az nem csomagolt formában van fent? Szerintem én feltettem a hétvégén ide a 100-ast, aztán valaki innen feltöltötte többi oldalra is, te pedig onnan leszedve feltetted újra ide. Sajnos nekem nem engedte csomagolt változatban feltenni, ezért raktam képenként. Az én változatomat le kell szednem, hogy ne legyen "kettőzés"?
Üdvözlettel

Berni
 
Utoljára módosítva:
Szia!
Most én szedjem le az enyémet, mert az nem csomagolt formában van fent? Szerintem én feltettem a hétvégén ide a 100-ast, aztán valaki innen feltöltötte többi oldalra is, te pedig onnan leszedve feltetted újra ide. Sajnos nekem nem engedte csomagolt változatban feltenni, ezért raktam képenként. Az én változatomat le kell szednem, hogy ne legyen "kettőzés"?
Üdvözlettel

Berni
Törlöm én? :):) ( Nem voltam elég figyelmes :oops:)
 
Törlöm én? :):) ( Nem voltam elég figyelmes :oops:)
Nem tudom.
A tiedet egyben le lehet szedni, nincs vele annyi macera, az enyémet meg lehet oldalanként mazsolázni. Kinek melyik tetszik jobban.
(de tuti, hogy én szkenneltem, megismerem az elejét.... :D) Csak mivel eddig problémát jelentett a duplázás, legalábbis többször találkoztam hasonló kifogásokkal. Azért gondoltam, hogy én vegyem le, mert túl sok helyet foglal.
 
Nem tudom.
A tiedet egyben le lehet szedni, nincs vele annyi macera, az enyémet meg lehet oldalanként mazsolázni. Kinek melyik tetszik jobban.
(de tuti, hogy én szkenneltem, megismerem az elejét.... :D) Csak mivel eddig problémát jelentett a duplázás, legalábbis többször találkoztam hasonló kifogásokkal. Azért gondoltam, hogy én vegyem le, mert túl sok helyet foglal.
Ne legyen duplán! Töröltem. Jó lesz így. :):)
 
THANK YO SO MUCH DERR
THANK YO SO MUCH DEAR!!!!!!!!! :hurra::dr_24:
 
Higgyétek el, hogy én is szeretném csomagoltan feltenni a képesújságokat, de valamiért az utóbbi időben sajnos nem sikerült, mert mindig hibaüzit kaptam az oldalról. Csomagolhattam oda s vissza, bármily felosztásban a 30, vagy 28,3 megáig, feltöltéskor "ledobta" az oldal. Mit csináljak másként, hogy ne terheljem se az oldalt, se a látószerveiteket?
 
Higgyétek el, hogy én is szeretném csomagoltan feltenni a képesújságokat, de valamiért az utóbbi időben sajnos nem sikerült, mert mindig hibaüzit kaptam az oldalról. Csomagolhattam oda s vissza, bármily felosztásban a 30, vagy 28,3 megáig, feltöltéskor "ledobta" az oldal. Mit csináljak másként, hogy ne terheljem se az oldalt, se a látószerveiteket?
Egyelore nincs mas megoldas ra,sokunknal problema ez,orvoslasra var,nem a Te hibad.
 
Higgyétek el, hogy én is szeretném csomagoltan feltenni a képesújságokat, de valamiért az utóbbi időben sajnos nem sikerült, mert mindig hibaüzit kaptam az oldalról. Csomagolhattam oda s vissza, bármily felosztásban a 30, vagy 28,3 megáig, feltöltéskor "ledobta" az oldal. Mit csináljak másként, hogy ne terheljem se az oldalt, se a látószerveiteket?
Bevallom, én sokkal jobb szeretem így, képenként. így csak azt töltöm le, ami tetszik.Ha be van csomagolva, hozzá se fogok az újságok letöltésének.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére