Konzol játékok

Sziasztok! Nem tudom jó helyre irok de nagyon szeretnék az xbox 360amhoz sega megadrive emulátort beszerezni, illetve a crazy taxi valamelyik részét, rgh-s az xbox 360am de nem találtam használható letölthető fájl ezen két játékhoz.
 
Sziasztok!!
Látom nem nagyon megy ez a topik!Pedig elég sokmindenről lehetne beszélni itt pl emulátorok és rom-ok.Esetleg megosztani.
 
Sziasztok!!
Látom nem nagyon megy ez a topik!Pedig elég sokmindenről lehetne beszélni itt pl emulátorok és rom-ok.Esetleg megosztani.
Szia! Kár, hogy nem nagyon pörög ez a téma. Nálam például az Xbox 360-hoz használok egy RetroArch emulátort, ami nagyon jól működik régebbi játékokhoz és nosztalgia miatt szeretem. Jó lenne, ha több tapasztalatot cserélhetnénk itt emiatt!
 
Oldal tetejére