Beka Holt

Kormányos
Fórumvezető
Kormányos
Elveszítheti veretlenségét, és csoport elsőségét az orosz válogatott, félidőben ember-, és 2 nullás hátrányban vannak Uruguay válogatottjával szemben.

Beka Holt

Kormányos
Fórumvezető
Kormányos
Érdekes eredmények a B csoportban
Irán 1 - 1 Portugália - C. Ronaldó lazán kihagyott egy nagyképűen elvégzett büntetőt, Portugália pedig egy már megnyert meccset hozott döntetlenre!
Spanyolország 2 - 2 Marokkó -Igencsak kapaszkodnia kellett a spanyoloknak a döntetlenért!

Kormányos
Elkezdődnek a kieséses mérkőzések! Aki nyer továbbmegy a következő körbe, a vesztes indul haza.

Beka Holt

Kormányos
Fórumvezető
Kormányos
Nagy bajban van Argentína válogatottja! Sokáig vezettek a franciák, majd kiegyenlített az Argentin válogatott. A második félidőben vezetést szereztek, de a franciák nem adják könnyen a bőrüket, 4:2-re vezetnek!

Beka Holt

Kormányos
Fórumvezető
Kormányos
Az első nyolcaddöntőben Franciaország 4-3-ra verte Argentínát és bejutott a legjobb nyolc közé.
Azt írják, hogy a meccs hőse egyértelműen a tizenegyest kiharcoló és a második félidőben duplázó Kylian Mbappé, akiről még a mérkőzés előtt jelent meg egy megható történet.
Történt ugyanis, hogy a 19 éves csillagról kiderült, nem szokta felvenni a francia válogatott-meccsekért járó 17 ezer fontnyi eurót (kb. 6 millió forintot), mert úgy véli, egy sportolónak nem kellene pénzt elfogadnia amikor a hazáját képviseli. A Paris Saint-Germain fiatal sztárja helyette a bónuszát egy olyan szervezetnek adja, amely a fogyatékkal élő gyermekek sportolását hivatott segíteni, míg a meccspénzeket mindig egy általa kiválasztott alapítványnak ajánlja fel.

Tisztelet illeti ezt a fiatal sportembert!

Beka Holt

Kormányos
Fórumvezető
Kormányos
Jól kezdtek a spanyolok.
Rosszkor volt rossz helyen az orosz Sergey Ignashevich lába. Lepattanóból szerezett öngóllal vezetnek a spanyolok az oroszok ellen.

Kormányos
Ha az oroszok juttnak tovább akkor biztosan dopingoltak és csaltak !!:rohog:és Putyin müve ! abzug éljen Kolnay !!:D
Ne bomolj Gyulusom :D Ha az oroszok jutnak tovább, az azt jelenti hogy jobban bírták a végjátékot! Nézd a meccset, nem németek játszanak! :D De, még csak nem is a magyarok! Úgyhogy érdemes nézni.

Beka Holt

Kormányos
Fórumvezető
Kormányos
Hamarosan kezdődik a Horvátország - Dánia elleni mérkőzés.

Azt már tudjuk, hogy az első negyeddöntőt Uruguay és Franciaország játssza. De ki lesz Oroszország ellenfele?