Fagyasztóból utolsó adag gulyásleves,tojásos lecsó,vacsorára tejberizs...
A szaloncukor "túltengés" úgy keletkezett, hogy én - meglátva az évek óta a család által vásárolt Stühmer szaloncukor 2002-es árát -, úgy döntöttem, ennyit azért már nem adok érte.Amikor a szaloncukor nem akart elfogyni, kicsomagolgattam őket, szépen ráraktam egy tányérra, és aki arra járt, mindenki vett belőle," jééé csoki" örömmel![]()
