Milyen nevet adnál/adtál a gyerekednek?

Alida (ha lány lenne) de a fiúnak nem tudnék dönteni; valami egyedi szép hangzású nevet szeretnék, amibe nem lehet belekötni
 
Üdv mindenkinek!
Alida nagyon szép név én szeretem s örülök, hogy ezt kaptam annó. A lányom Adél ami megint nagyon szép név.
 
Gabriel Alexandros lett a kisfiam az elsot en valasztottam a masodikat meg a gorog apukaja. Mindkettore hallgat es mindkettot szereti. Szempont volt hogy internacionalis nev legyen hogy ne kelljen neki betuzni meg magyarazi...:cool:
 
:confused: Ha lányom lett volna Alma vagy Jázmin de fiaim lettek igy Arpád, Ádám ,Ákos ! De ezek is szép nevek!
 
Az én gyermekem neve Dávid Valentin lett. Ha akkor lányom születik, akkor Dorina Valentina lett volna. Ha esetleg születne még egy leány gyermekem, akkor Jázmin nevet adnám a neki.
 
Sziasztok!

Én most várom a babámat, a doki szerint kislány lesz. A párommal a Dorka nevet választottuk, ha pedig mégis meglep minket, akkor Máté.:D
 
Nekem a Liliána , a Blanka és a Johanna tetszik.. ha pedig fiú, akkor János az apucikája után.. ő lesz sorban a 7. Kálmán János
 
Tulajdonképpen nem én választottam a lányom nevét, hanem ő. Talán négy hónapos terhes lehettem, amikor megjelent álmomban. Az álomban négy-öt éves lehetett, és pontosan úgy nézett ki, mint négy-öt évvel később a valóságban. Felébredve az álomból csak annyira emlékeztem, hogy odajött hozzám egy szőke, hosszú hajú kislány, és azt mondta: szia anyu, Anna vagyok. Ebben annyira bíztam, hogy fiúnév fel sem merült, de másik lánynév sem
 
Oldal tetejére