Kedves Kalívia,
sajnos nem lesz ez ilyen egyszerű, ahogy gondoltam, de hátha megvan még valakinek. Sajnos, csak a mozdulatra emlékeztem, hogy megvan ez a kép, de aztán megtalálva jöttem rá, hogy monokrómban van meg, leegyszerűsített változatban, de ilyenben nincs. Úgy tűnik, ez eredetileg goblen lehetett, talán úgy előjön.