Mire gondolsz most?

Mert így direktbe olyan rossz hozzászólni bármihez! Így nincs is igazán kedve hozzá az embernek!
Bezzeg, ha nem lenne muszáj, máris könnyebb írni!
 
hát elolvastam itt a fenntieket ...hm...kicsit nyűgösnek tűnik ...a 20 hozzászólás "ellővését" csak egy kicsi kis keresgélésre meg lehet találni ott nyugodtan lehet ABC-ni vagy számolni....azon kívül mi olyan sürgős ?
Én erre gondolok most :D
 
szerintem hülyeség számolni, kicsi munkával tudsz vicceket, ötleteket, bármit adni a közösségnek....aminek talán több értelme van...

én már egy hete csak a mamára gondolok ;)
 
Oldal tetejére