Nálatok milyen az idő?

:mad::mad: Ma Isteni időnk volt esett...ami elvitte a port, kellemes volt az idő+19 fok, teljesen fel frissültünk! Nagyon jó volt!
 
Van az országban olyan hely most, ahol nincs ilyen gatyarohasztó meleg?
Na oda kellene menni. ÚÚÚÚÚÚÚtálom a meleget!
 
Három hete jóformán minden nap esik az eső. Lassan bemohásodik a hátam.
Sajnos Svájcban a nyarak elég nedvesek.:(
Agusztus közepén megyek haza egy hónapra. Remélem nem viszem magammal
ezt a rossz időt.
 
Nappal Belgiumban voltam, ott egész jó most a belga időjáráshoz képest, 25 fok körül. Itt, Mo. közepében pedig most épp tűrhető.:)
 
Időjárás jelentés a Kárpát-kanyarból: Az idő napos, kellemes, 22-23 fok körüli a hőmérséklet, árnyékban kicsit hűvösebb.
 
Oldal tetejére