Nevessünk...Írj egy viccet!

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Egy asszonyt felhívja a tengeren túl élő fia és kéri, hogy látogassa meg.
- Kisfiam, tudod, hogy semmi pénzért nem ülnék fel egy repülőre - feleli az anya.
- De ha egyszer eljön a te időd, úgyis mindegy, hogy a földön vagy a levegőben vagy éppen.
- Az lehet, de ha a pilótának jön el az ideje, én nem szeretnék ott lenni.
 
Meghal egy híres szívsebész. Temetése látványos külsőségek között történik. Miután a pap elmondta a beszédét, legördül egy függöny a koporsó elől, és láthatóvá válik egy hatalmas szív, jelképezve az orvos szakterületét. Ezután a szív lassan szétnyílik, a koporsó pedig megindul a szív mögött található krematórium felé, majd lassan eltűnik a lángok között. Ekkor a gyászolók között valaki elkezd kuncogni.
- Maga meg mit röhög itt? - kérdi felháborodva az özvegy.
- Bocsánat hölgyem, csak elképzeltem a saját temetésem- védekezik a férfi.
- És abban mi olyan mulatságos?
- Tudja, én nőgyógyász vagyok...
 
Azt kérdi az egyik beteg a másiktól:
- Mondja, magát miért nem látogatja a felesége?
- Hát mert ő is kórházban fekszik.
- Ez szörnyű!
- Igen, de ő kezdte.
 
- Jaj, Rudi - kiabál a feleség -, mit akarsz azzal a borotvakéssel?
- Nézd, drágám - feleli higgadtan a férj -, ha ebben a zokniban az ágy alatt nincs senki, akkor megborotválkozom vele...
 
- Nekem sikerült elérnem, hogy a feleségem szívében háttérbe szorult a kutyája. Hosszú, kemény küzdelem volt persze...
- És hogy érted el?
- Én megeszem, amit az asszony főz, a kutya nem.
 
Padlizsán a Nyugatiban búcsúztatja a feleségét. Fölsegíti a bőröndöket, majd megkérdi egy vasutastól:
- Mondja, van még annyi idő az indulásig, hogy fönt a hálókocsiban elbúcsúzzak a feleségemtől?
- Az attól függ - feleli a bölcs vasutas -, hogy mióta házasok.
 
Az egyik elítélt kiteszi a cella meszelt falára felesége kinagyított fényképét.
- Ennyire szereti? - kérdezi együtt érzően a börtönőr.
- Dehogyis... Csak ha ránézek, mindjárt nem tűnik olyan hosszúnak a rabság.
 
- Alhadnagy úr, eltűnt a feleségem...
- Itt egy papír, írja le, hogy milyen.
- Jó, de ígérje meg, hogy ha megtalálják, nem mutatják meg neki!
 
- Mitől van bedagadva a szemed alja?
- Félreértésből.
- Hogy-hogy?
- A sliccgombom lógott, le akart szakadni. Krisztina, a titkárnőm felvarrta, de úgy, hogy nem vettem le a nadrágomat... Nem volt olló, ezért elharapta a cérnát. És éppen akkor lépett be a feleségem.
 
Horgász viccek

15 éves házasság után egy pár a pszichológusnál.
Miután a pszichológus megkérdezte őket, hogy mi a gond, a nő egy hosszadalmas, szenvedélyes és szívtépő listát zokogott el a szakembernek az elmúlt 15 év összes létező problémájáról. Csak mondta, mondta: elhanyagolás, bensőségesség hiánya, üresség, magányérzet, szeretet hiány, s egy egész lista a soha ki nem elégített érzelmi igényeiről, melyeket ki kellett bírnia házasságának eddigi szakaszában.
Az orvos miután végighallgatta a listát, felállt, körbejárta az íróasztalát, majd egy hatalmas szenvedélyes csókkal magához ölelte az asszonyt.
A nő elhallgatott, s mint akit elkábítottak, szótlanul leült.
A pszichológus a férjhez fordult és így szólt: "Látja, erre van szüksége a feleségének, hetente legalább háromszor! Meg tudja tenni?"
A férj gondolkodott egy kicsit, majd válaszolt: "Nos, el tudom hozni önhöz hétfőnként és szerdánként, de péntekenként horgászok"


A horgász kifog egy kövér pontyot.
- Hazaviszlek vacsorára! - örül meg neki.
- Fogyózom, feleli a ponty, menjünk inkább moziba!


Elmegy a Debil család horgászni. Kifognak egy aranyhalat, mire az megszólal:
- Ha visszadobtok, teljesítem három kívánságotokat.
Megszólal a kisgyerek:
- Sünit, sünit!
Az apa:
- Sünit anyád picsájába!
- Vedd ki, vedd ki!


Egyszer volt, hol nem volt, volt egy fiú aki megkérdezett egy lányt: "Leszel a feleségem?"
A lány azt mondta: NEM!
A fiú eztán boldogan élt, horgászni, vadászni járt, golfozott, sört vedelt és fingott amikor és ahol csak akart.


A béna horgász paralízises kezével únottan lógatja a botot a vízbe.
Egyszer csak egy aranyhal akad a horgára.
- Béna horgász, dobjál vissza és teljesítem három kívánságodat!
A horgász megsajnálja és visszadobja a halat a vízbe. A hal kinéz a vízből és mondja a horgásznak, hogy jöhet az első kívánsága.
- Legyen egyforma mindkét kezem - mondja a horgász.
És lám, mindkét keze ugyanolyan béna lett a horgásznak.
- Nem úgy, fordítva, üvölt a horgász.
Most pedig mindkét keze az eddigi lefeléből felfelé görbülő lett.
- Hülyüljek meg, ha te normális vagy!
És a horgász meghülyült.


Ül a horgász a vízparton, amikor arra megy egy idegen:
- Van kapás? Van kapás?
- Az előbb dobtam bele egyet a vízbe. - feleli a horgász.
- Miért ? Méreten aluli volt?
- Nem. Csak folyton azt kérdezgette: van kapás?


Egy fehér, és egy néger horgászik a tóparton, közben lógatják a farkukat a vízbe. Megszólal a fehér: - Hú, de hideg ez a víz!
Mire a néger:
- És milyen kavicsos az alja!


Egy pasas begipszelt lábbal horgászik a folyóparton. Arra megy egy másik horgász és kérdi:
- Mi a helyzet, harapnak a halak?
- Nem, dehogy, csak elestem.


Nagypapa horgászik a nyolc éves unokájával, és az öreg rágyújt, mire a kissrác:
- Nagypapa, kaphatnék én is egy cigit?
- Eléri a farkad a segged?
- Nem.
- Akkor még kicsi vagy te ehhez.
Horgásznak tovább, egy idő után az öreg kinyit egy doboz sört. A srác megint megszólítja:
- Nagypapa, kaphatnék én is egy sört?
- Eléri a farkad a segged?
- Nem.
- Akkor kicsi vagy te még ehhez.
A srác morog magában, de aztán előveszi az anyukája pakolta sütiket, és enni kezd. Az öreg odafordul hozzá:
- Kaphatok én is a sütikből?
Mire a kis srác:
- Eléri a farkad a segged?
A papa önelégülten: - Bizony, hogy eléri!
- Na, akkor baszd meg magad, mert ebből egy darabot nem eszel.


Egy fiatalember a városba költözik és beáll egy nagyáruházba eladónak.
- Van valami tapasztalata ezen a téren?
- Persze, én ne tudnék eladni?
A manager gondolja, na majd meglátjuk, de tetszik neki az önbizalma. Az első nap után, megkérdi tőle:
- Na hány vevője volt ma?
- Egy.
- Egy? A többi eladó átlaga napi 20-30! Mennyi volt a bevétele?
- 210325 dollár 65 cent.
- Mennyi??? Mit adott el?
- Először eladtam neki egy pecahorgot. Aztán egy nagyobbat. A végén egy egész horgászfelszerelést. Aztán megkérdeztem hová akar menni horgászni? Ő fel akart az északi partra. Erre azt tanácsoltam, hogy oda jobb lesz egy vitorlás is. Erre elmentünk az osztályra és vett egy duplamotoros Seawind-et. De nem volt biztos benne hogy a Civic- je el tudja vontatni. Lementünk a szalonba és eladtam neki egy Pajero-t 4 kerékmeghajtással.
- Maga azt akarja mondani, hogy az az ember akart egy horgot és maga a végén eladott neki egy hajót meg egy autót?
- Hááát nem egészen... igazából egy csomag tamponért jött be... Erre mondtam neki, ha már a hétvégéje így el van baszva, elmehetne inkább horgászni.


A szőke nő horgászik

A szőke nő horgászik. Kifog egy aranyhalat.
- Ha visszaengedsz telesítem egy kívánságod.
A szőke nő gondolkozik ... legyen 180-as az IQ-m!
Aranyhal: hm...Egyszer úgy is meg kell halnom....


A szőke nő és a barátja elmegy horgászni. Bérelnek horgászfelszerelést, egy motorcsónakot és kiváltják a napijegyet. Egész nap ülnek a csónakban, de összesen egy kis keszeget sikerül fogniuk. Megszólal a barát:
- A francba, ez a nyamvadt kis keszeg 20000 forintunkba került!
Mire a barátnő:
- Jujj, még szerencse, hogy csak egyet fogtunk belőle!


A rendőr horgászik

Két rendőr horgászik. Megszólal az egyik:
- Te, nincs még egy úszód?
- Miért?
- Mert az enyém elmerült.


A rendőr elmegy egy sötét téli estén horgászni. Kimegy a jégre, léket vág, és elkezdi lógatni a csalit. Pár perc múlva egy öblös hangot hall:
- Rendőr, te itt ma nem fogsz semmit sem!
Emberünk körülnéz, de nem lát senkit, pecázik tovább. 2 perc múlva:
- Rendőr hagyd abba a horgászatot, itt nem fogsz halat! A rendőr ismét körülnéz, de senkit nem lát, horgászik tovább. 2 perc múlva vakító világosság lesz, újból dörgő hang:
- Rendőr, itt nincs kapás!
A rendőr megrémülve kérdezi:
- Ó, Uram, te szólsz hozzám?
- Nem, én csak a jégpálya hangosbemondója vagyok!!
 
Honvéd viccek

A százados azt mondja az őrmesternek:
- Azt hallottam, hogy a körletünkben van egy buzi. Ha kideriti, hogy ki az, kap egy hét szabadságot.
- Nem lehetne inkább egy puszika?


- Mi az? Hosszú, kemény és csak a fiúknak van.
- Katonaság.


A laktanyában sorbaállítják a katonákat, mert az őrmester szólni kívánt hozzájuk.
- Álljon elő mindenki, aki megbaszta a párnát!
- Mindenki előlépett, kivéve egy embert. Odamegy hozzá az őrmester:
- Nagyon jó! Hogy hívják, közlegény? Mire a katona:
- Párna József!


Megy a KFOR katona az erdőben. Meglát egy öreg nénit, odamegy, átöleli hátulról. Azt mondja a néni:
- Fiam, ha nem engedsz el, elverlek a fakanállal.
Mire az amerikai: - Oh, yeah, come on, baby, fuck-anal!


A lőgyakorlaton az egyik katona, meglátva a siralmas eredményt, önkéntelenül felsóhajt:
- Ezután tényleg főbe lőhetném magam.
Erre a társa megjegyzi:
- Legalább három töltényt vételezz!


Laktanyában ordítozik az őrmester:
- Akinek van felesége az álljon jobbra, akinek nincs, az balra!
- És aki homokos az hova álljon?
- Mögém, de jó szorosan!


A katona hazamegy szabadságra.
- Mit főzzek, kisfiam? - kérdezi az édesanyja.
- Pálinkát, édesanyám, pálinkát!


Katonák üldözik a partizánokat. A partizánok gondolnak egyet és elrejtőznek egy kútban. A katonák pont a kút mellett állnak meg tanakodni, hogy akkor most mi legyen?
- Talán bemenekültek az erdőbe. - mondja egy katona.
- Talán bemenekültek az erdőbe. - jön a visszhang a kútból.
- Talán lemásztak a kútba. - mondja egy másik katona.
- Talán lemásztak a kútba. - jön a visszhang a kútból.
- Talán be kéne dobni a kútba egy kézigránátot. - mondja a parancsnok.
- Talán bemenekültek az erdőbe. - jön a visszhang a kútból.


- Katona, magának túrós a fasza!
- Mér milyen legyen, mákos?


Kihallgatás:
- Alezredes elvtárs, kérem engedélyezni hétvégi eltávozásomat!
- Szolgálatban lesz honvéd elvtárs, de rá se rántson, majd a jövő héten mehet.
- De, alezredes elvtárs, akkor inkább rárántok!


Katonaságban megkérdik az újoncot:
- Hova szeretne kerülni?
- A vezérkarba.
- Maga hülye?
- Mért, az feltétel?


A bunkó őrmester éppen az atombombáról tart előadást az előfelvételiseknek.
- Az egyfázisú atombombát már nem gyárcsák.
Valahonnan a hátsó sorokból kijavítják:
- Gyártják!
Mire a főtörzs:
- Most mondom, hogy nem gyárcsák!


Két katona barkochbázik a vonaton:
- Élőelény?
- Igen.
- Rákérdezhetek?
- Igen.
- Kurva.


A kiskatona panaszt emel az ügyeletes őrmesternél:
- Őrmester úr, kacsapástétom volt ma az ebédlőben, de megesküszöm, hogy egy gramm kacsa nem volt benne.
- Na és? - feleli az őrmester - Evett már maga székelykáposztát?
- Igen, őrmester úr.
- És volt benne székely?


- Kovács honvéd, mit nevezünk stratégiának?
- Azt, hogy már elfogyott a lőszerünk és mi mégis tovább tüzelünk.
 
Rendőr viccek (rendőrviccek)

Két rendőr talál egy gumibotot. Azt mondja az egyik:
- Hé, te ez nem a Józsié?
- Dehogy is te hülye, ő elvesztette az övét!


Két rendőr lemegy a metróállomásra. Mikor rálépnek a biztonsági sávra, automatikusan megszólal egy hang:
- Kérjük hagyják el a biztonsági sávot!
- Ne arra!


Két rendőr barchóbázik 1.:
- Tárgy?
- Igen!
- Lehet vele telefonálii?
-Te hülye, egy hamutartóval?


Két rendőr barchóbázik 2.:
- Személy?
- Igen!
- Fémből van?
- Igen!
- Rákérdezhetek?
- Igen!
- Pléhbános!


A rendőr elkésett az eligazításról, s az alezredes bosszúsan faggatta a késés okáról.
- Tisztelettel jelentem, a lift miatt.
- Hogyhogy a lift miatt?
- Mert ki volt írva benne, hogy ötszemélyes, és egy fél órába tellett, míg össze tudtam szedni még négy személyt.


Két rendőrjárőr sétál éjjel az utcán. Az egyik meglát a földön egy összetaposott papírlapot, felveszi.
- Mi az? - kérdezi a társa.
- Végrendelet.
- És miért van ilyen szörnyű állapotban?
- Nem látod? Megtámadták!


Bekopognak a rendőrhöz, kiszól:
- Ki az?
- Én!
(magárabök) - ÉÉn???


Egy gumibotos rendőr odamegy a társához.
- Te! Ez nem a te gumibotod?
- Nem! Én elhagytam az enyémet.


A rendőr éppen a logikát tanulja a rendőriskolában, de nem érti, ezért megkéri az egyik barátját, hogy magyarázza el neki. A barát el is vállalja, s megpróbálja rávezetni a rendőrt.
- Van akváriumod?
- Igen.
- Ezek szerint halaid is vannak?
- Ez fantasztikus, hogy találtad ki?
- Ezek szerint te szereted a társaságot.
- Igen.
- Tehát valószínűleg van feleséged és gyermekeid is.
- Igen.
- Ezek szerint te heteroszexuális vagy...
A rendőr siet elmondani egy másik rendőrnek a tanultakat, aki szintén nem értette a dolgot. El is kezdi felmondani a leckét:
- Van akváriumod?
- Nincs.
- Akkor te egy rohadt buzi vagy...


Megy a rendőr az utcán, a karján két fekete karszalag. Találkozik a haverjával, aki kérdezi:
- Miért van a kezeden fekete karszalag?
- Meghalt az apám.
- Őszinte részvétem. És miért van a másik karszalag?
- Telefonált az őcsém, hogy neki is.


Jutalomosztás van a rendőrségen, a parancsnok név szerint szólítja a rendőröket, akik egyenként átveszik a jutalmat. Amikor a lap aljára ér, így szól:
- Áthozat!
Semmi válasz, majd bátortalanul megszólal egy hang.
- Jelentem, nincs itt!
- A fenébe, pedig ő kapta volna a legtöbbet.


- Nézd drágám, ma vettem egy új cipőt - dicsekszik a rendőr a feleségének - de sajnos csak néhány nap múlva vehetem fel.
- Hogyhogy?
- Azért, mert az eladó azt mondta, hogy az első napokban szorítani fog.


Egy rendőr utazik a vonaton odamegy hozzá a kalauz miután lekezelte a jegyét megkérdezi:
- Ki az, az apám fia és nem én vagyok?
- Az öcsém te hülye!
A rendőr bemegy az őrszobába s megkérdezi társát:
- Ki az, az apám fia és nem én vagyok?
- A kalauz öccse te hülye!


A rendőr lemeszel egy kb. kétszázzal száguldozó autóst.
- Hova ilyen sietősen?
- Ne is kérdezze biztos úr! Most lőttem le az anyósomat, itt a hullája a csomagtartóban.
A csőre töltött pisztolyt meg nem volt időm eldobni, itt van a kesztyűtartóban.
A rendőr döbbenten előrántja a pisztolyát és a sofőrre fogja, a másik kezével meg rádión sürgős segítséget kér.Megjön az erősítés.
- Mire volt a nagy riadó, őrmester?
- Hadnagy úr, jelentem, ennek az egyénnek ott az anyósa lelőve a csomagtartóban, a pisztoly meg a kesztyűtartóban!
Átvizsgálják a kocsit se hulla, se pisztoly, semmi különöset nem találnak.
Egyszer csak megszólal a sofőr:
- Fogadjunk, most meg azt is rám fogja majd, hogy kétszázzal száguldozok!
 
- Idösapám ! - szól a székely gyerek
- No, mia?
- Adjuk el idesanyánkat !
- Aztán mé fiam?
- Hát én már nem szopok, maga meg dugni nem tud, akkó mé tarcsuk ingyé !!
 
A férj megy haza 4 új autógumival, azt mundja a felesége:
- Drágám miért vettél ilyen drága gumikat, nincs is autónk !
- Te is hordasz melltartót...
 
A múltkor hazamentem és az asszonyt az ágyban találtam egy vietnámival és egy négerrel.
Lefényképeztem őket és elküldtem a Benetton-nak.
Sosem lehet tudni..
 
Egy idos hölgy rettegésben tartotta a diliházat. Olyan gyorsan száguldozott a szobák között a motoros kerekesszékével, hogy bedolt a kanyarban. Egy ápoló megállította és azt kérdezte tole:
- Van Önnek jogosítványa erre a jármure?
- Természetesen van - válaszolta a hölgy, és egy csokipapírt adott a férfinak.
- Rendben, de vezessen óvatosan - felelte az.
Továbbrobogott, keresztül a hallon, de nem sokára egy másik ápoló állította meg.
- Van Önnek érvényes forgalmi engedélye erre a jármure?
- Természetesen van. - válaszolta és egy rágógumipapírt adott oda.
- Rendben, vezessen óvatosan!
A no tovább gurult, befordult a folyosóra, és a folyosó végén meglátott egy férfi beteget, tök pucéran, álló farokkal. Hirtelen lefékezett, és bosszankodva szólt:
- A fene egye meg, már megint a szonda...
 
Tanulság az elírt e-mail címrõl:

Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni
egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben
szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelõtt.

Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási
idõpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következõ napon
repült Minneapolisból Floridába.

A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is
volt, nem úgy mint évekkel azelõtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt
feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címbõl egy betût, s
anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a rossz
címre.

Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetésérõl
érkezett haza, akit az Úr hazahívott az õ dicsõségébe, egy szívinfarktus
után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól
érkezett e-maileket. Miután elolvasta az üzenetet, felsikoltott és elájult.
Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott
a képernyõn található szövegre:

Szeretõ feleségemnek

Idõpont: 2005 okt.13, péntek

Tárgy: megérkeztem!

Drága szerelmem,

Tudom, meg vagy lepõdve, hogy üzenetet kapsz tõlem. Már számítógépük is
van az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni.


Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elõ van készítve a
holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk.

Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém.

PS.... Tényleg nagyon meleg van idelent!!!
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére