Nevessünk...Írj egy viccet!

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Volt egy vak lány, aki gyülölte az egész világot és önmagát is, hogy nem láthat semmit.
Veleszületett betegség volt, soha senkit nem latott...Mindenkit utált kivéve a barátját...
Mindig mellette volt s mindenben segített neki...
Egyszer a lány azt mondta , ha csak egy percre is , láthatna , akkor rögtön igent mondana a fiúnak....
Hosszú idő után találtak egy donort aki felajálotta a szeme világát a lánynak...s már nagyon örült hogy végre láthatja a világot és az ő szerelmét.
A fiú rögtön az operáció utánn bement megkérni a lány kezét..a lány elmosolyodott.s amikor kinyitotta a szemét hogy megnézze a kedvese arcát , sokkot kapott.
A fiu szintén vak volt..... Elgondolkodott az életén és a fiú kérdésén..... s végül vissza utasította az ajálatot a vak fiúnak...
A fiú szomorúan távozott....Pár napon belül a lány kapott egy levelet a fiútól, amit a barátja írt.
A fiú megköszönt neki minden egyes gyönyörü pillanatot amit együtt töltöttek, s a levél végén ez állt: Kérlek vigyázz jól az ÉN szemeimre......

 
Az öreg székelynek megbetegszik a tehene, és kihívja az állatorvost. Az orvos fölírja a receptet, amivel az öreg bemegy a városba, majd amikor visszaér, azt mondja a feleségének:
- Te' asszony! Kóstold meg a gyógyszert, nehogy valami baja legyen a tehénnek!
 
Székelyek kártyáznak a kocsmában. Bejön egy kutya, erre megszólal az
egyik:
- Bejött a kutya!
Egy-másfél óra múlva a kutya kimegy. Az elõbbi ember megszólal:
- Kiment a kutya!
Ismét eltelik egy jó bõ óra, amikor a kutya megint bejön.
- Bejött a kutya - mondja a szokásos ember.
Fél óra múlva megszólal egy másik:
- Most kártyázunk, vagy beszélgetünk?
 
Székely paraszt bácsi megkapja élete elsõ golf-felszerelését, és elhatározza, hogy ki is próbálja.
- Még sose golfoztam - mondja az edzõnek - Mit kell csinálnom?
- A labdát úgy kell megütnie, hogy afelé a zászló felé menjen. Az öreg felméri a távolságot, majd nagyot üt a labdába. Az végigrepül a pálya felett és a lyuk elõtt két centivel ér földet.
- És most mit kell csinálnom? -
- Bele kell ütni a lyukba - mondja az elképedt edzõ.
- Hát ezt elõbb is mondhatta volna!
 
Agresszív kismalac megy az erdőben, találkozik a jótündérrel. Azt mondja neki: lehet 2 kívánsságod. Kismalac mondja verj ebbe a fába egy olyan szöget amit nem lehet kihúzni. Ok mondja a tündér megvan, erre kismalac vérben forgó szemmekkel azt mondja : Akkor húzd ki!!!
 
A rénszarvas mászik fel a szilvafára. Látja ezt a medve és megkérdezi:
- Te rénszarvas, minek mész oda?
- Almát enni.
- De hiszen ez szilvafa.
- Nem baj, hoztam magammal.
 
Megy a róka az erdőben, és találkozik egy kutyával, akinek a lába beszorult a csapdába.
- Mit tegyek? - kérdezi tőle a kutya.
- Nagyon egyszerű - feleli a róka. - Rágd el a saját lábad.
A róka elmegy, és amikor másnap megint arra jár, látja, hogy a kutya még mindig ott van a csapdában.
- Nem fogadtad meg a tanácsomat? - kérdezi tőle.
- Dehogynem. Csak az a gond, hogy már három lábamat lerágtam, és még mindig nem tudok szabadulni.
 
Micimackó besétál a henteshez és megkérdezi:
- Sonka van?
- Természetesen.
Micimackó felugrik a pultra, előránt egy géppisztolyt, és lekaszabolja az ott lévőket.
- Ezt Malackáért!!!!
 
Két macska beszélget:
- Azt hiszem, ma balszerencsém lesz!
- Miből gondolod?
- Reggel átment előttem egy fekete kutya.
 
A sárkány egy páncélos lovaggal találkozik.
- Micsoda pechem van - sóhajt fel - megint konzerv!
 
A sündisznóbébi eltéved a sötétben, és bekeveredik az üvegházba. Hosszas bolyongás után, amikor nekimegy egy kifejlett kaktusznak, boldogan tárja szét mancsocskáit:
- Mama!
 
A légy sétál a fiával egy kopasz ember fején és így szól:
- Látod fiam, amikor én még olyan kicsi voltam mint te, akkor itt még csak egy keskeny gyalogút volt
 
A tücsök és a százlábú szomszédok. Mikor az egyik nap találkoznak, a tücsök megszólal:
- Ne haragudj, kedves szomszéd, de napok óta nem láttalak. Merre jártál?
- Tudod, cipőt voltam vásárolni, és imádok próbálni.
 
A kiskakas az egyik reggel felszáll a török császár kerítésére, és így szól:
- Kukurikú, török császár! Add vissza a gyémánt félkrajcáromat!
Mire a török császár:
- Tessék.
 
Az egérke és az elefánt kidöntött egy fát. Arra jár a farkas, és megkérdezi tőlük:
- Ki döntötte ki ezt a fát?
- Természetesen én, - húzza ki magát az egérke - de azért az elefánt is segített egy kicsit.
 
A nyuszika a patak tükrében piros pöttyöket nyomogat az arcán. Arra sétál a róka. Jót mosolyog a látványon:
- Mi van nyuszika? Pubertás?
- Frászt. Sörét.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére