Nevessünk...Írj egy viccet!

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Arkhimédész törvénye
(Gyermek viccek)​

Fizikaórán Arkhimédész törvényeiről van szó:
- Mi történik, ha az ember belép egy vízzel teli kádba? - kérdi a tanár.
- Azonnal csengeni kezd a telefon - hangzik az elmés válasz.
 

Egy reggel a férj kinéz az ablakon és így szól:
- Te Ica, ma lehet, hogy menne a dolog.
- Milyen dolog?
- Hát a dolog. Ma menne, nem látod? Gyönyörű szép nap van odakint.
- És?
- Süt a nap, meleg van, a madarak énekelnek meg minden. Gyönyörű nap. Szép nap.
- Mi a fészkes fenéről beszélsz Lajos!?
- Ne izélj már Ica, hiszen Te mondtad, hogy egy szép napon fogod magad és lelépsz.
 
A szoknyavadász így szól legújabb barátnőjéhez:
- Olvasni tudok a szemedből!
- És mit olvasol ki belőle?
- Azt, hogy minden vágyad az, hogy elvegyelek feleségül.
- Analfabéta!
 
Az újonc először megy haza szabadságra. Az anyja észreveszi, hogy nagyon szótlan. Elkezdi faggatni:
- Adnak eleget enni?
- Nekem elég.
- Jól bánnak veled?
- Eléggé.
- Nem szoktak szidni?
- Engem nem, csak édesanyámat.
 
Tanító néni éppen a három kismalac történetét meséli a gyerekeknek:
"Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer 3 kismalac. A kismalacok házat akartak épiteni, de nem volt elég téglájuk. Elhatározták, hogy kérnek téglát az emberbarátjuktól. Az első kismalac el is ment hát az emberhez, s amikor odaért, azt kérdezte:
- Szia, házat szeretnénk építeni. Tudnál nekünk téglát adni?"
A tanárnő itt megáll és a gyerekeket kérdi:
- Mit gondoltok, mit mondott erre az ember?
Móricka jelentkezik:
- Nézd már ba..eg! Egy beszélő malac!
 
Bemegy egy kisfiú a patikába:
- Csókolom, egy csomag óvszert kérek.
- Először is, az nem gyereknek való. Másodszor: jöjjön érte apukád, mert ő tudja, hogy milyen méretre van szüksége.
- Először is, nem gyereknek kell, hanem gyerek ellen. Másodszor, nem apukámnak, hanem anyukámnak lesz, aki nyaralni megy és nem tudja, hogy ott milyen méretekre lesz szüksége.
 
Hatalmas ládát cipel verejtékezve négy katona. Arra megy egy öregúr, és megkérdi tőlük:
- Mit cipeltek, fiúk?
- Az hadititok!
- És ennyire nehéz a láda?
- Hát hogy a fenébe ne lenne az, amikor tele van rakétával!
 
Apuka faggatja a kisfiát:
- Mit kérsz a szülinapodra, Pistike?
- Egy öcsikét.
- Ejnye, de hiszen addig már csak egy hónap van! Ilyen rövid idő alatt az nem megy…
- Dehogynem! A múltkor te mesélted, hogy a gyárban igenis minden határidőt be lehetne tartani, csak több embert kéne ráállítani.
 
A szőke nő pincérkedik:
- Tessék, itt van a pacal és a korsó sör.
- Elnézést, de én nem ezt kértem, ezt a szomszéd asztalnál ülő úr kérte.
- Akkor cseréljenek gyorsan helyet!
 
- Pincér, a rántott szeletnek konyakillata van.
A pincér tesz három lépést hátrafelé, majd megkérdezi:
- Még most is, uram?
 
Az új múzeumi teremőr első munkanapja után jelentést tesz az igazgatónak:
- Direktor úr, igazán elégedett lehet velem. Ma sikerült eladnom egy Chagallt meg egy Rembrandtot.
 
- Mutassa az ajánlólevelét! - mondja az igazgató az új titkárnő jelöltnek.
- Rendben - feleli a lány. De mi lesz, ha közben benyit valaki?
 
a magyar ember humora soha nem vész el


józsi bácsi elmegy a zaciba, hogy beadja a tv-t. útközben találkozik bajnai gordonnal. Gordon mondja neki: - józsi bácsi hát ne adja be a tv-t a zaciba, mert jövő héttől nagyon jó műsorok lesznek benne! - tényleg?! - kérdezi az öreg - és milyen műsorok fiam? - hétfőn én leszek, kedden a feleségem, szerdán a családom, csütörtökön a pártom!
Péntek-szombat-vasárnap - a nép!

Na az öreg hazamegy, az asszony megkérdezi tőle, hogy miért ne m adta be a tv-t a zaciba? Mire józsi
bácsi: - találkoztam a miniszterelnökkel és azt mondta, hogy jó műsorok lesznek, inkább visszahoztam! - és milyen műsorok lesznek ? -
hétfőn: A félkegyelmű, kedden: A makrancos hölgy, szerdán: A rém rendes család, csütörtökön: Ali baba és a 40 rabló, péntek-szombat-vasárnap: A nyomorultak!


:D milyen igaz:)
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére