Kérdezi a bíró a panaszost:
-És mikor erőszakolta meg ez az ember?
-Hát nyáron!
-Pontosabban nem lehetne?!
-Júliusban végig és még néhányszor augusztus elején is!
Hazamegy a gyerek az iskolából. Kérdi az apja:
-Fiam, mit tanultatok ma az iskolában?
-Rajzolni.-feleli a gyerek.
-Aztán tudsz e rajzolni?
-Én, igen!
-No, akkor rajzolj egy szamarat!
-Forduljon velem szembe édesapám!
Kórházban heresérvvel műtenek egy fickót, azonban az orvosok tévedésből a nemi szervét távolítják el. Mikor a páciens magához tér, közlik vele a rossz hírt.
Az áldozat sírva fakad:
-Ezek szerint már sohasem élhetem át az erekció érzését?!
Az egyik orvos vigasztalni próbálja:
-Dehogynem! Csak nem a sajátját...
Bemegy a férfi a gyógyszertárba:
-Kérek két doboz Viagrát!
-Ezt csak receptre tudom adni! - mondja a gyógyszertáros.
-Receptem nincs, viszont itt van egy kép a feleségemről!
A kórházi sportegyesület gondnoka egy baseball-ütővel a vállán ballag be a sebészetre, mivel az egyik csapattag orvos a pályán felejtette azt.
A várószobában egy férfi odaszól a feleségéhez:
-Na, itt jön az altatóorvosod...
Fiatal srác ül a buszon, megszólítja egy öreg nénike:
-Fölállna, fiatalember?
-Áááá, ismerem ezt a trükköt! Én fölállok, maga meg gyorsan elfoglalja a helyemet...
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.