Nevessünk...Írj egy viccet!

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
A nővér rohan az osztályos orvoshoz:
-Doktor úr, doktor úr, a kettes jobban van!
-Megszólalt?
-Igen.
-És mit mondott?
-Hogy rosszul van.
 
Kérdezi a bíró a panaszost:
-És mikor erőszakolta meg ez az ember?
-Hát nyáron!
-Pontosabban nem lehetne?!
-Júliusban végig és még néhányszor augusztus elején is!
 
Hazamegy a gyerek az iskolából. Kérdi az apja:
-Fiam, mit tanultatok ma az iskolában?
-Rajzolni.-feleli a gyerek.
-Aztán tudsz e rajzolni?
-Én, igen!
-No, akkor rajzolj egy szamarat!
-Forduljon velem szembe édesapám!
 
A nagymama megkérdezi a nagypapától:
-Szerinted vegyek fel melltartót?
A nagypapa kinéz az ablakon és így szól:
-Hát elég nagy sár van odakinn...
 
Kórházban heresérvvel műtenek egy fickót, azonban az orvosok tévedésből a nemi szervét távolítják el. Mikor a páciens magához tér, közlik vele a rossz hírt.
Az áldozat sírva fakad:
-Ezek szerint már sohasem élhetem át az erekció érzését?!
Az egyik orvos vigasztalni próbálja:
-Dehogynem! Csak nem a sajátját...
 
Bemegy a férfi a gyógyszertárba:
-Kérek két doboz Viagrát!
-Ezt csak receptre tudom adni! - mondja a gyógyszertáros.
-Receptem nincs, viszont itt van egy kép a feleségemről!
 
A kórházi sportegyesület gondnoka egy baseball-ütővel a vállán ballag be a sebészetre, mivel az egyik csapattag orvos a pályán felejtette azt.
A várószobában egy férfi odaszól a feleségéhez:
-Na, itt jön az altatóorvosod...
 
Fiatal srác ül a buszon, megszólítja egy öreg nénike:
-Fölállna, fiatalember?
-Áááá, ismerem ezt a trükköt! Én fölállok, maga meg gyorsan elfoglalja a helyemet...
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére