Problémád van a fórum kezelésével? Írd ide...

De mutattam mennyi van, melyiket?
És pont ez a lényeg fel se iratkoztam a hírekre
Mégis magától felír
Ebben találtam változást.
De nem tudom mi okozta
Nem iratkoztam fel egy hírre sem
De már nem ír fel magától.

Abban a millió beállításban próbáltam ezt azt és egyszer csak már nem iratkoztat fel
Ebben az a baj mint műszaki mondom
Hogy erre nem tudott igazi választ adni senki.
Akkor nem ismeri pontosan senki vagy még nem ért ide megválaszolni.
Akkor van egy opció kiismerve ha az ki is van próbálva.
oda vissza ki és bekapcsolva.De 3 szor.
És most nem tudom mi tiltotta le az automatikus feliratkozást.
Aki tud választ az mutassa is meg pontosan de előtte győződjön meg tényleg úgy reagál e az opció amit megmutat.(mert az ötletelés kipróbálás nélkül semmi)
ideteszem az aktuális értesítési és figyelési opciókat ahogy most van beállítva
Ez ha jól látom 23 opció
Ezen nem könnyű eligazodni
Van benne egy amit egyáltalán nem érthető mire van pontosan
csak tippelni lehet
Ez:

1651555303436.png
Ennek sem feliratkozás a neve
____________________________________________________

Screenshot_2022-05-03 Beállítások.png
 
Utoljára módosítva:
Sziasztok.
Már nem először fordul elő, hogy nem tudok képet feltölteni. Sem a szerkesztésben lévő ikonnal, sem a "Fájlok csatolása" szövegnél.
Feltölti a képet ugyan, de kiírja, hogy "Feltöltés: 100%" - és úgy marad.
 
Üdv

Nem tudom, csak én tapasztalom-e, és hogy mennyire terhelt(ek) a szerver(ek), de belépés után, a "Képes humor" fórum csatolt képeit nem lehet megjeleníteni, max csak a file neve látható; azonban, a saját feltöltött, csatolt képeim látszanak.
Anennyiben pedig bárki szöveges viccet ír, az teljes terjedelmében mutatkozik.
Más időpontban, ha visszatérek ugyanazon napon, pedig teljes mértékben lárhatóak a mások által is csatolt képek.
Olyan is előfordul, hogy kilépés után viszont megjeleníti az összest, akkor is, ha belépve csak a file neve volt olvasható!

Köszönöm, ha segítetek, mi okozhatja!
A cookie-k engedélyezve vannak nálam, a "Belépve maradok" bepipálva!
 
Sziasztok.
Már nem először fordul elő, hogy nem tudok képet feltölteni. Sem a szerkesztésben lévő ikonnal, sem a "Fájlok csatolása" szövegnél.
Feltölti a képet ugyan, de kiírja, hogy "Feltöltés: 100%" - és úgy marad.
Mivel mások nem jeleztek ilyet, feltehetően a te kapcsolatokkal lehet gond.
Pl vírusirto vagy tűzálló beállítás, esetleg munkahelyi gép, amin nincs engedélyezve nagyobb méretű feltöltés...
Esetleg próbáld meg a Drag and drop eljárást (egérrel belehúzod a képet a sźövegablakba).
 
Mivel mások nem jeleztek ilyet, feltehetően a te kapcsolatokkal lehet gond.
Pl vírusirto vagy tűzálló beállítás, esetleg munkahelyi gép, amin nincs engedélyezve nagyobb méretű feltöltés...
Hát, a sokkal nagyobb méretű epubok (amiket fel szoktam tölteni) gond nélkül felmennek. Csak és kizárólag a képekkel szokott ez a hiba jelentkezni.
Esetleg próbáld meg a Drag and drop eljárást (egérrel belehúzod a képet a sźövegablakba).
Úgy is ugyanaz :)

Az előbb feltöltöttem egy epubot és egy képet: mindkettő felment. Amikor beszúrni akartam a képet - az már megint nem működött.

Egy másik feltöltésnél már az epubnál is ugyanez volt, hogy elvileg 100%-ban felment, de a szöveg szerint még folyik a feltöltés (nem lehet elmenteni a beírást). 2-3 perc múlva kiírta a Canadahun, hogy "hoppá, valamilyen hiba történt" stb. - de az epub mégis felment :)
 
Utoljára módosítva:
Kérnék szépen hozzáférést az ezoterikus letöltésekhez. Köszönöm!
 
Utoljára módosítva a moderátor által:
Ugyanezt akartam én is írni, mivel tegnap hiába küzdöttem fel magam Level 20-ra, nem tudtam elérni.
Köszönöttel, Z.
Úgy látom közben törlésre került a 20+2 magyarázat, ezért a +2-re felhívnám a figyelmet.
Hogy az mi?
Akár ebben a témában is visszalapozva 2-3 oldalt, kideríthető...
 
Sziasztok! Állandó tag a státuszom, de továbbra sem sikerül könyvet letöltenem. Tudtok segíteni?
Köszönöm szépen!
 
Szia! Semmit sem. Ipadon szoktam, rákatt- külön lapon felajánlotta, hogy iBooks vary pdf formátum, kiválasztottam, és mentettem. Most a külön lapon a könyv íroja és a könyyv címe van, s a nagy üresség
Próbáld meg a letöltést másik eszközről, vagy legalább megnézni hogy látod-e a feltöltést. Külön topikokban van az epub, a kindle, és az egyéb feltöltés.
 
Üdv

Nem tudom, csak én tapasztalom-e, és hogy mennyire terhelt(ek) a szerver(ek), de belépés után, a "Képes humor" fórum csatolt képeit nem lehet megjeleníteni, max csak a file neve látható; azonban, a saját feltöltött, csatolt képeim látszanak.
Anennyiben pedig bárki szöveges viccet ír, az teljes terjedelmében mutatkozik.
Más időpontban, ha visszatérek ugyanazon napon, pedig teljes mértékben lárhatóak a mások által is csatolt képek.
Olyan is előfordul, hogy kilépés után viszont megjeleníti az összest, akkor is, ha belépve csak a file neve volt olvasható!

Köszönöm, ha segítetek, mi okozhatja!
A cookie-k engedélyezve vannak nálam, a "Belépve maradok" bepipálva!
Screenshot_20220521-141341.jpg
 
"Képes humor" fórum csatolt képeit nem lehet megjeleníteni, max csak a file neve látható; azonban, a saját feltöltött, csatolt képeim látszanak.
Anennyiben pedig bárki szöveges viccet ír, az teljes terjedelmében mutatkozik.
Csak már hasonlóan jártsága miatt ötlet,(pont a képekre)

Képet illesztettem: a saját gépem böngészőm mutatta
De csak akkor!
Másokét nem láttam
Más időpontban(böngésző bezárás után) visszamentem
Nem láttam se másét se a sajátomat
Megpróbáltam másik böngészővel.
Láttam a magamét is és a többiét is.
__________________
Még a hasonlóság miatt próbáld ki:
Jobb gomb képek megnyitása új lapon (megjelenik a kép)
De oldalfolyamatban NEM )
Böngésző érzékenység szerintem
Majd eltelik 1-2 hónap és "ugyanaz" a böngésző.
Már jól csinálja. Persze a verziószám is változhatott közben
De visszatenni a régi verziót.Már senki sem ellenőrzi vissza.
Ezt művelik ezek a nagy cég programozói egy egy kép megjelenítés feltételt módosítanak
És másik böngésző csak késve követi.
Néha épp régire kell valamit visszatenni.
Mert nem értünk dolgoznak.
 
Utoljára módosítva:
Kedves Admin!
Szeretnék hozzáférést kérni újra az ezoterikus könyvek topikhoz, mit kell tennem, hogy újra tudjam használni?
Várom válaszukat, a segítségüket előre is köszönöm!
 
Oldal tetejére