Nyiss a kérdésednek új témát itt - https://www.canadahun.com/forums/tudomány-technika.80/fórom kezeléséhez tartozik a kérdésem:
Hová lehet feltenni egy program kezelésének kérdését
Hová tehetek fel egy kérdést a TC működésére tanácskérésre?
Nem tartozik ide hogy hol használom a TC-t(nem is értem minek kérdezted)
A tanács kérést hol tehetem közzé?
Melyik létező témában?
Vagy itt - https://www.canadahun.com/forums/computer-világ.153/