Torontoi munka

Igen, sok mára.Nem a csevejből, hanem a monitor eszi a szemem.Ma legalább 14 órát néztem.Túl sok.Úgyhogy jó éjt mindenkinek!
 
képesítés

Semmi képesítés nem kell hozzá, nem kell hozzá jogsi, csak elszántság és szorgalom. Ha van heti 10-15 óra szabadidőd, és szeretnél egy kis pénzt keresni, ez egy ilyen lehetőség, később full-time-ban vígan megélsz belőle.
Ha érdekel, hívj! 4168340850
 
Kedves Rife!

hivatásos jogosítványom van,A,B,C kategóriában.30 éves ffi vagyok.jelenleg szakácsként dolgozom,de minden megoldás érdekel,egy barátommal szeretnénk belevágni. nincs maradásom...ha bármit tudnál,megköszönöm.
 
sziasztok!
beleszaladtam valamibe,de igazán a szakmámban helyezkednénk el.PROFI SZAKÁCSOK vagyunk.ha valakinek esetleg ötlete van,kérem jelezze,mi komolyan gondoljuk. előre is köszönöm!
 
Semmi képesítés nem kell hozzá, nem kell hozzá jogsi, csak elszántság és szorgalom. Ha van heti 10-15 óra szabadidőd, és szeretnél egy kis pénzt keresni, ez egy ilyen lehetőség, később full-time-ban vígan megélsz belőle.
Ha érdekel, hívj! 4168340850

Először extra jövedelem, most már csak kis pénz... jelentkezés után pedig már csak a robot, és a tapasztalat, hogy csodák nincsenek, ebből sem leszünk milliomosok...:(
Ha ötnapos munkahéttel számolva valakinek napi 3 óra szabadideje van, annak azért elég jól megy a sora...
 
nem kotelezo csinalni, senki sem kenyszeritett

egyebkent az embereknek sokkal tobb szabadidejuk van, mint gondoljak, pl nem lenne muszaj orakat a pc elott fekudnod, azalatt valami hasznosat is tudnal tenni(magadert)
 
Bubukam edes nem talaltam olyan hirdetest , hogy valaki munkat keres :-(
Itt a nyar !!! Kerteszetben , epitkezesen oriasi a munkaero hiany ! Jogositvany sem kell hozza ;-)
 
Munka...

Szia Rife!
Engem erdekelne a jogositvanyos munka, magyar B-kategorias jogsival rendelkezem, imadok vezetni, sokak szerint eleg jol is teszem.
Jelenleg Toronto mellett, Bramptonban vagyok.

Tudnal irni reszletesebben a munkaval kapcsolatban?

Elore is koszi.
 
Engem érdekel minden munkalehetőség, de két gyermekkel kell útra kelnem. Amúgy nyelvtanár vagyok, orosz-német, történelem szakos, "C" kat. néptáncoktató, hobbi amatőr patchworkkészítő, nívódíjas, kreatív negyvenes hölgy. Kiki64
 
Oldal tetejére