a legjobb cabrioval menni, lehajtani a tetot es becsengetni. Akkor odajon egy ugyintezo az ablakhoz. Elkeri az engedelyt es felveszi a menu rendelest aztan jon az "anyakonyv vezeto. Kirakja az ablakba a hangszorokat es elinditja cd-rol a naszindulotutana elmondja az ásó-kapa-nagyharang dumát és kesz. Csinalnak egy kepet is
egy honap mulva kuldik a hazassag levelet, amit minden hivatalban elfogadnak.
Nekem valahogy ez amolyan jellemzően amerikai "már nem tudunk mit kitalálni, hogy mit kezdjünk magunkkal" dolog.