Fogyizzunk együtt, biztassuk egymást, így sikerülni fog, én tudom.

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
a legjobb cabrioval menni, lehajtani a tetot es becsengetni. Akkor odajon egy ugyintezo az ablakhoz. Elkeri az engedelyt es felveszi a menu rendelest aztan jon az "anyakonyv vezeto. Kirakja az ablakba a hangszorokat es elinditja cd-rol a naszindulot :) utana elmondja az ásó-kapa-nagyharang dumát és kesz. Csinalnak egy kepet is :D egy honap mulva kuldik a hazassag levelet, amit minden hivatalban elfogadnak.

Nekem valahogy ez amolyan jellemzően amerikai "már nem tudunk mit kitalálni, hogy mit kezdjünk magunkkal" dolog.
 
Szerinted az ejtoernyos, vagy buvar eskuvok mennyivel ternek el ettol? Az eskuvo szerintem ettol lesz "más".

Ha már esküvő, leírom a miénket:
Az első esküvőnk: anyósomék családostul tiszta feketébe öltöztek és egymásra borulva jajveszékelve sírtak a házasságkötő terem közepén, mert minden igyekezetük ellenére Tamás elvett. Lakodalmunk nem volt, nem akartam tömegverekedést.
A 2. esküvőnk: még mindig ugyanazzal a csini tűzoltóval, csak 8 évvel később templomban is összeházasodtunk, azon már csak ketten voltak rajtunk kívül...a két tanú.

Így is lehet más...És ez olcsó...;)
 
Hát ugye, ha sietős a dolog ..., akkor érthető is. Santane az a "pityilizés" az aranyos, ezt még nem hallottam soha. :) Mifelénk cirinkézésnek hijják.
 
Jó estét!
Én, mint "új" tag jelenleg olvasgatással töltöm az időmet, mert bár elég rendesen bemutatkoztam, nem láttam a befogadás szikráját sem. Szóval azért figyelek ezerrel, csak még mindig nem sikerült felfedeznem a topik témájával kapcsolatos hozzászólásokat.
Lehet, hogy régen voltak olyan bejegyzések is, de hogy őszinte legyek, annyi időm azért nincs, hogy mind az 1100 oldalt végigolvassam.
És ha netán történik velem valami (netán fogyok valamennyit), akkor azért fogom jelezni.
 
Ha már esküvő, leírom a miénket:
Az első esküvőnk: anyósomék családostul tiszta feketébe öltöztek és egymásra borulva jajveszékelve sírtak a házasságkötő terem közepén, mert minden igyekezetük ellenére Tamás elvett. Lakodalmunk nem volt, nem akartam tömegverekedést.
A 2. esküvőnk: még mindig ugyanazzal a csini tűzoltóval, csak 8 évvel később templomban is összeházasodtunk, azon már csak ketten voltak rajtunk kívül...a két tanú.

Így is lehet más...És ez olcsó...;)


Bea én nagyon vizuális vagyok, látom magam előtt, mint egy filmet a síró-rívó anyósékat. Azóta már megbékéltek? És legalább már megbánták az akkori hozzáállásukat?
 
Bea én nagyon vizuális vagyok, látom magam előtt, mint egy filmet a síró-rívó anyósékat. Azóta már megbékéltek? És legalább már megbánták az akkori hozzáállásukat?

Időbe telt, de jóban vagyunk. A sógornőimmel és sógoraimmal is. (Vannak páran, a férjemék 8-an testvérek.)
 
Jó estét!
Én, mint "új" tag jelenleg olvasgatással töltöm az időmet, mert bár elég rendesen bemutatkoztam, nem láttam a befogadás szikráját sem. Szóval azért figyelek ezerrel, csak még mindig nem sikerült felfedeznem a topik témájával kapcsolatos hozzászólásokat.
Lehet, hogy régen voltak olyan bejegyzések is, de hogy őszinte legyek, annyi időm azért nincs, hogy mind az 1100 oldalt végigolvassam.
És ha netán történik velem valami (netán fogyok valamennyit), akkor azért fogom jelezni.

De, de krecsike, ez a fogyitopik, csak valahogy felmerül más is időnként, mint téma. Mi érdekelne?
 
Jó estét!
Én, mint "új" tag jelenleg olvasgatással töltöm az időmet, mert bár elég rendesen bemutatkoztam, nem láttam a befogadás szikráját sem. Szóval azért figyelek ezerrel, csak még mindig nem sikerült felfedeznem a topik témájával kapcsolatos hozzászólásokat.
Lehet, hogy régen voltak olyan bejegyzések is, de hogy őszinte legyek, annyi időm azért nincs, hogy mind az 1100 oldalt végigolvassam.
És ha netán történik velem valami (netán fogyok valamennyit), akkor azért fogom jelezni.

A kulcsszó: alkalmazkodás. Mindannyian így kezdtük. Bárhol így van ez az életben: be kell illeszkedni egy már összeszokott közösségbe.
Én is így kezdtem, eleinte csak egy-két emberrel beszélgettem, aztán egyre több barátom lett. Te bárkit azonnal a bizalmadba fogadsz? Nem hiszem.
Ez egy szuper csapat, és aki kitartó és beleillik, itt is marad. De ahhoz adni kell valamit: jókedvet, humort, intelligenciát, megértést, együttérzést, őszinteséget stb.
 
Gyerekek! Afca és Tájdi elfogyott?

unas_534996.jpg
 
Szerinted az ejtoernyos, vagy buvar eskuvok mennyivel ternek el ettol? Az eskuvo szerintem ettol lesz "más".

Semmivel sem különbek. Amúgy egy "szimpla" esküvőt is lehet széppé és emlékezetessé tenni minden különc felhajtás nélkül.
De végül is nincs jelentősége az én véleményemnek.:)
 
Hát ugye, ha sietős a dolog ..., akkor érthető is. Santane az a "pityilizés" az aranyos, ezt még nem hallottam soha. :) Mifelénk cirinkézésnek hijják.

Ez a pityilizés saját találmányom, gondoltam valahogy finomabban kéne írnom a dolgot.:mrgreen:
De ez a cirinkézés! Ez nagyon aranyos! :D
 
Bea én nagyon vizuális vagyok, látom magam előtt, mint egy filmet a síró-rívó anyósékat. Azóta már megbékéltek? És legalább már megbánták az akkori hozzáállásukat?

Én is vizuális vagyok, sőt beleéltem magam. Álltam leghátul az esküvőn és szétröhögtem rajta magam. Mármint a síró-rívó gyásznépen!:mrgreen:
 
Én is vizuális vagyok, sőt beleéltem magam. Álltam leghátul az esküvőn és szétröhögtem rajta magam. Mármint a síró-rívó gyásznépen!:mrgreen:

Kösz, hogy ilyen jól mulattok. Nekem végül is csak életem egyik legszebb napját tették tönkre....
Persze, már én is csak röhögök rajta.
 
Jó estét!
Én, mint "új" tag jelenleg olvasgatással töltöm az időmet, mert bár elég rendesen bemutatkoztam, nem láttam a befogadás szikráját sem. Szóval azért figyelek ezerrel, csak még mindig nem sikerült felfedeznem a topik témájával kapcsolatos hozzászólásokat.
Lehet, hogy régen voltak olyan bejegyzések is, de hogy őszinte legyek, annyi időm azért nincs, hogy mind az 1100 oldalt végigolvassam.
És ha netán történik velem valami (netán fogyok valamennyit), akkor azért fogom jelezni.

Kedves Krecsike!
Már ne is haragudj, de ez a hozzászólásod egy kicsit .. hogy is mondjam, k issé felhánytorgató... - csak nem tudom, hogy milyen jogon?
Ez egy összeszokott emberekből álló fórum, de ettől függetlenül mindenkit szeretettel látunk. De ne is haragudj, nem tudunk mindenkivel külön-külön foglalkozni kiemelten. Ki-be szaladgálunk munka és egyéb elfoglaltság között a fórumba. Van, hogy ötször beírok én is, mire valaki egyáltalán észreveszi, vagy reagál rá - ha egyáltalán reagál rá. De nem veszem magamra és eszem ágában sincs felhánytorgatni senkinek. Max. mégegyszer felteszem a kérdésem, vagy megállapításom.
És igen is! Ha van fogyival kapcsolatos kérdésed, akkor konkrétan kérdezzél, vagy keress utána. Mi se tudunk több, mint ezer beírást és anyagot leírni neked azért, mert új vagy és nem vagy hajlandó konkrétan kérdezni, vagy a keresőbe beírni, hogy miután érdeklődsz. Mert bizony külön keresője van a témának! (mint ahogy minden témának!)
És nyugodtan jelezd, ha lefogysz. Mi együtt fogunk örülni veled.
Ha hiszed, ha nem.
:ugras:
Ne morcsogj, hanem gyere inkább velünk beszélgetni. És nyugodtan szólj, ha véletlenül átlépünk egy-egy beírásodat - csak arra kérlek, hogy ne így.. Ez sehova se vezet.
:)
 
Kösz, hogy ilyen jól mulattok. Nekem végül is csak életem egyik legszebb napját tették tönkre....
Persze, már én is csak röhögök rajta.

Tudom - el is hiszem. Sőt, ezt is átérzem.
De ez a Te részedről nézett kép - én meg a másik oldalt néztem végig vizuálisan, azaz anyósodékat.
 
Tudom - el is hiszem. Sőt, ezt is átérzem.
De ez a Te részedről nézett kép - én meg a másik oldalt néztem végig vizuálisan, azaz anyósodékat.

Nyugi! Csak vicceltem. kissSzerinted 10 év elteltével én nem találom humorosnak az esetet? Mivel nem volt nagy felhajtás, nem készült felvétel se róla, pedig most feltenném nektek, hogy még jobban mulassatok.

Amellett, hogy nyíregyházi vagyok, még azt is meg kellett emészteni anyósomnak, hogy a fiacskája fiatalabb tőlem...:D
 
Nyugi! Csak vicceltem. kissSzerinted 10 év elteltével én nem találom humorosnak az esetet? Mivel nem volt nagy felhajtás, nem készült felvétel se róla, pedig most feltenném nektek, hogy még jobban mulassatok.

Amellett, hogy nyíregyházi vagyok, még azt is meg kellett emészteni anyósomnak, hogy a fiacskája fiatalabb tőlem...:D

Oóóóó, akkor az plusz még legalább egy 100-as papírzsepi.:mrgreen:
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére