Problémád van a fórum kezelésével? Írd ide...

Meg tudná valaki mondani, hogy hogy tudnám kikapcsolni ezt a tűzíjáték effektet? Nem vagyok epilepsziás, de alig tudok tőle bármit is elolvasni a fórumban. Nagyon, nagyon zavaró.
Köszönöm :)
 
Meg tudná valaki mondani, hogy hogy tudnám kikapcsolni ezt a tűzíjáték effektet? Nem vagyok epilepsziás, de alig tudok tőle bármit is elolvasni a fórumban. Nagyon, nagyon zavaró.
Köszönöm :)

A másik dolog, hogy szeretném az általam kiválasztott profilképet használni. Hogy tudnám visszaállítani, hogy ne ez az álarc legyen? Köszönöm. :)
Mindkét üzeneted az én kívánságom is
Ez minden szilveszterkor előkerül
Csak addig kell kibírni mint a lököttek
petárdázását kisállat vadító durrogtatását
Az az reggelig
 
Utoljára módosítva:
Meg tudná valaki mondani, hogy hogy tudnám kikapcsolni ezt a tűzíjáték effektet? Nem vagyok epilepsziás, de alig tudok tőle bármit is elolvasni a fórumban. Nagyon, nagyon zavaró.
Köszönöm :)

A másik dolog, hogy szeretném az általam kiválasztott profilképet használni. Hogy tudnám visszaállítani, hogy ne ez az álarc legyen? Köszönöm. :)
Bírj ki még két napot!
Az ünnep végeztevel a webmester eltünteti.
 
Kedves Admin!
Én is szeretnék hozzáférést kérni az ezoterikus könyvek csoporthoz.
A segítséget előre is köszönöm
 
Mióta probléma van a szememmel
Azóta tudom értékelni Goyo oldal programozói tevékenységét
Konkrétan a következőt:

Az egy felül elhelyezett egy gombornyomással sötétre váltást
Nagy köszönöm neki és akit érint még
 
Utoljára módosítva:
Üdv Flamingo és fórumtársak!
Érdeklődöm,hogy telefonról miért nem enged bejelentkezni?
A választ köszönöm.
Nekem engedte.
Lehet, hogy a telód android rendszere alacsonyabb, mint 6.0?
Valami olyat olvastam, hogy modernizalnak és csak a felett fog működni.
A 2008-as Macbookomon sem tudom mar behozni a CH-t.
 
Kedves Admin!
Szeretnék hozzáférést kérni az ezoterikus könyvek topichoz.
Előre is köszönöm!
Kedves BooBoris!
Állandó tagnak kell lenned, hogy hozzáférhess. A z állandó tagság feltétele minimum húsz hozzászólás. Ha nem találsz kedvedre való témát, akkor a könnyített témákban is összegyűjtheted.
Pl. itt - https://www.canadahun.com/temak/tanács-a-20-hozzászólás-könnyű-megszerzéséhez.24285/page-4351
vagy itt - https://www.canadahun.com/temak/jelenleti-iv-ii.29650/page-2264
 
Kedves BooBoris!
Állandó tagnak kell lenned, hogy hozzáférhess. A z állandó tagság feltétele minimum húsz hozzászólás. Ha nem találsz kedvedre való témát, akkor a könnyített témákban is összegyűjtheted.
Pl. itt - https://www.canadahun.com/temak/tanács-a-20-hozzászólás-könnyű-megszerzéséhez.24285/page-4351
vagy itt - https://www.canadahun.com/temak/jelenleti-iv-ii.29650/page-2264
Kedves Beka Holt! Köszönöm a segítséget. Ezt korábban már végigjátszottam pár éve, ezért nem gondoltam ismét kell, de akkor megteszem.
 
Már megint egy ezoterikus ki nem tudja hogy még csak új tag
Hisz 1 üzenete van
2015 óta tag vagyok, csak pár hónapja nem jártam itt, és a rendszer már nem engedett be a mentett jelszóval. Kértem újat, kicseréltem, és már új tagként jelentem meg. Amúgy ez fáj neked vagy miért éreztél ingert az ítélkezésre?
 
Az ezo letöltések a könyveshez hasonló besorolást kaptak, ezért csak állandó tagok láthatják.[/COLOR=rgb(65, 168, 95)]
Kedves Flamingo!
Allando tag vagyok megsincs jogosultsagom az ezo letoltesekhez, esetleg tudnal segiteni kerlek hogy mitevo legyek? Elore is nagyon szepen koszonom valaszodat!
 
Oldal tetejére