Problémád van a fórum kezelésével? Írd ide...

Sziasztok!
Nem problémát jelzek, csak szeretnék megosztani veletek egy észrevételt az oldal téli/ünnepi stílusával kapcsolatosan. Esetemben, amikor ez a funkció be van kapcsolva, akkor a számítógépem processzorteljesítményének kb. 60-65 %-át lefoglalja ez a hatás. Ha kikapcsolom, akkor nem jelentkezik ilyen mérvű igénybevétel. Aki tehát gyengébb pc-vel rendelkezik érdemes megpróbálnia ennek a funkciónak a kikapcsolását, hogy változik-e pozitív irányba az oldal használhatósága/gyorsasága/kezelhetősége. Hangsúlyozom, hogy ez a jelenség nálam érhető tetten, tehát nem általánosítanék, pusztán jeleztem, hogy jelentkezhet ilyen teljesítményigény más gépénél is.
Köszönöm a munkátokat és kellemes ünnepeket kívánok!
De jó tipp a kikapcsolás! Hol és hogyan lehet?
 
Üdvözletem nem tudok be lépni a zenészektől zenészek oldalra régi tag vagyok (mirmur)segitséget kérek!
Szia!
mirmur nevű tagunk 2008-ban regisztrált, eddig sikerült nulla hozzászólást produkálnia! Te ma regisztráltál, egyetlen hozzászólásod van! Milyen segítséget kérsz? Az állandó tagsághoz húsz hozzászólást kell összeszedni, ezt senki nem tudja helyetted megcsinálni!
 
Tiszteletem Mellita sajnos feltörték a fiokomat ezért probáltam újra bejeletkezni a zenészektől zenészeknek oldalra de nem sikerült ezér probáltam új névvel bejelentkezni ezért kell húsz hozzá szólás össze gyüjteni? Üdvözlettel.
 
Itt hamar osszejon a 20 hozaszolas.

 
Itt hamar osszejon a 20 hozaszolas.

Rendben .köszönöm.
 
Sziasztok!
Segítséget szeretnék én is kérni, mivel az ezoterikus letöltések topic nálam sem látható. 20 hozzászólás, több, mint 48 órás állandó tagság már megvan. A topic sem chrome, sem opera, sem firefox böngészőben nem látható. És a cookie-k, ideiglenes fájlok törlése után sem látszik.
Esetleg, akinek hirtelen előkerült, elárulná, hogyan varázsolta elő?

Illetve Melitta, tudnál segíteni ezügyben?

Előre is köszönöm a tippeket, segítséget!
 
Sziasztok!
Segítséget szeretnék én is kérni, mivel az ezoterikus letöltések topic nálam sem látható. 20 hozzászólás, több, mint 48 órás állandó tagság már megvan. A topic sem chrome, sem opera, sem firefox böngészőben nem látható. És a cookie-k, ideiglenes fájlok törlése után sem látszik.
Esetleg, akinek hirtelen előkerült, elárulná, hogyan varázsolta elő?

Illetve Melitta, tudnál segíteni ezügyben?

Előre is köszönöm a tippeket, segítséget!
Mára láthatóvá vált számomra is az említett topic, anélkül, hogy bármit is csináltam volna, vagy bárki is reagált volna a kérésemre.
 
Mára láthatóvá vált számomra is az említett topic, anélkül, hogy bármit is csináltam volna, vagy bárki is reagált volna a kérésemre.
Elszámoltál ugyan 20-ig a Tanács... témában, de valamiért csak a tegnapi 3 beírassal lett meg az állando statuszod.
 
Nem tudom, hogy ezzel összefüggésben van-e, de én 2 napja egyáltalán nem tudok belépni se a megszokott, jó öreg felhasználónevemmel (Zsuzska.27), se semmilyen jelszóemlékeztetővel sehogy se. Most kezdhetek teljesen új lapot :(
 
Sziasztok én is szeretnék segítséget kérni, nálam sem működik az ezoterikus letöltések topic, állandó tag vagyok hosszú idő óta, szeretném használni a topicot.
Hiába törlöm a cookie-kat, nem tudok hozzáférni. Kérem esetleg valaki segítsen nekem, nagyon hálás vagyok és köszönöm szépen a segítséget.
 
Első megközelítési kérdésem
Hová tehetek fel egy kérdét a TC működésére tanácskérésre
A TC belső keresője okos de nem talál meg valamit
Miért? a többit ez után írom
TC=Total Commander)
 
Miert is kene egy forumon Total Commandert hasznalnod?
 
Miert is kene egy forumon Total Commandert hasznalnod?
fórom kezeléséhez tartozik a kérdésem:
Hová lehet feltenni egy program kezelésének kérdését
Hová tehetek fel egy kérdést a TC működésére tanácskérésre?
Nem tartozik ide hogy hol használom a TC-t(nem is értem minek kérdezted)
A tanács kérést hol tehetem közzé?
Melyik létező témában?
 
Oldal tetejére