De jó tipp a kikapcsolás! Hol és hogyan lehet?Sziasztok!
Nem problémát jelzek, csak szeretnék megosztani veletek egy észrevételt az oldal téli/ünnepi stílusával kapcsolatosan. Esetemben, amikor ez a funkció be van kapcsolva, akkor a számítógépem processzorteljesítményének kb. 60-65 %-át lefoglalja ez a hatás. Ha kikapcsolom, akkor nem jelentkezik ilyen mérvű igénybevétel. Aki tehát gyengébb pc-vel rendelkezik érdemes megpróbálnia ennek a funkciónak a kikapcsolását, hogy változik-e pozitív irányba az oldal használhatósága/gyorsasága/kezelhetősége. Hangsúlyozom, hogy ez a jelenség nálam érhető tetten, tehát nem általánosítanék, pusztán jeleztem, hogy jelentkezhet ilyen teljesítményigény más gépénél is.
Köszönöm a munkátokat és kellemes ünnepeket kívánok!