Csodaszép lett Timi (akárhol nézzük is) gratulálok !
Merci Nahkeyla d'avoir partagé cette grille... j'ai regardé et la qualité est bonne.J'espère que la qualité vous convient.
It looks like Victoria Pakhomova designs, but I can't find it sorry.Sto cercando questo modello e ho bisogno del tuo aiuto per conoscere il designer. Qualcuno ce l'ha o l'ha visto? Grazie
thanks a lot for helpSembra un progetto di Victoria Pakhomova, ma mi dispiace, non riesco a trovarlo.
Pár héttel ezelőtt kerestem, akkor nem volt. Vagy nem járt ott éppen senki, mikor kérdeztem.Sziasztok! Ezt a mintát ne is keressem ugye nincsen meg senkinek?Csatolás megtekintése 2051097
It's very cut.... I think the quality of picture can help you.
Sziasztok! Valakinek nincs véletlenóül kéznél ennek a mintának a színkódja? Esetleg?
Ezek vannakSziasztok! Nincsen véletlenül valakinek kéknefelejcses mintája? A Lányom kedvenc virága és szeretném Őt meglepni. Előre is köszönöm.
Nagyon szépen köszönöm!Ezek vannak