Hírek Eldőlt a választás, Magyar Péter kétharmaddal alakíthat kormányt, mutatjuk az adatokat

A megszerezhető szavazatok több mint 53 százalékát gyűjtötte be a Tisza Párt 83,17 százalékos feldolgozottságnál, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert. Így eldőlt, hogy Magyar Péter először alakíthat kormányt, ráadásul kétharmaddal.
Orbán Viktor tizenhat év kormányzás után leköszön a miniszterelnöki posztjáról, és Magyar Péter alakíthat kormányt.

Este 10 előtt 77,45 százalék volt a szavazatok országos feldolgozottsága, a listáké 68,89 százalék. Az állás szerint 138 mandátuma (43 listás, 95 egyéni) lenne a Tisza Pártnak, ami behozhatatlan előny, így eldőlt, hogy ők nyerik a 2026-os országgyűlési választást, és Magyar Péter alakíthat kormányt. A Fidesz–KDNP 54 mandátummal (43 listás, 11 egyéni) állt akkor, a Mi Hazánk Mozgalom pedig a parlamenti küszöb fölött 7 mandátummal.
83,17 százalékos feldolgozottságnál a listás állás:

  • Tisza Párt – 53,67 százalék
  • Fidesz-KDNP – 37,72 százalék
  • Mi Hazánk Mozgalom – 5,94 százalék
  • Demokratikus Koalíció – 1,18 százalék
  • Magyar Kétfarkú Kutya Párt – 0,82 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 87,82 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 44 listás, 94 egyéni, összesen 138
  • Fidesz-KDNP – 42 listás, 12 egyéni, összesen 54
  • Mi Hazánk – 7 listás

Orbán Viktor elismerte a vereségét​


„A választási eredmény még nem teljes, de számunkra fájdalmas és egyértelmű. A kormányzás felelősségét és lehetőségét nem nekünk adták. A győztes pártnak gratuláltam. Nektek, önöknek köszönöm a rengeteg munkát. Soha ennyien és ennyit nem dolgoztunk egyetlen kampányban sem. Van is ennek látszatja, két és fél millió szavazót sikerült összegyűjtenünk, két és fél millió ember bízott bennünk a mai napon is” – fogalmazott Orbán Viktor a választás estéjén, egyúttal jelezve, hogy nem adják fel, ellenzékből folytatják.

A Tisza Párt az első adatoktól kezdve fölényesen vezetett​


A Nemzeti Választási Iroda folyamatosan közölte a pártok listás eredményét, 10,38 százalék feldolgozottságnál a Tisza Párt vezetett 49,43 százalékkal a Fidesz–KDNP (41,99 százalék), a Mi Hazánk Mozgalom (6,10 százalék), a Demokratikus Koalíció (1,15 százalék) és Magyar Kétfarkú Kutya Párt (0,73 százalék).

A parlamenti mandátumarány országosan 21,54 százalék feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 36 listás, 92 egyéni, összesen 128
  • Fidesz–KDNP – 49 listás, 13 egyéni, összesen 62
  • Mi Hazánk – 8 listás

Kétharmados többséggel vezetett a Tisza Párt 21 óra előtt​


A Tisza Párt már az első eredmények után közel állt a kétharmados többséghez, nem sokkal 21 óra előtt pedig már meg is volt ez az előny, 31,03 százalékos feldolgozottságnál a pártok listás eredménye a következő volt: Tisza Párt 51,98 százalék, Fidesz–KDNP 39,38 százalék, Mi Hazánk Mozgalom 6,07 százalék, Demokratikus Koalíció 1,18 százalék, Magyar Kétfarkú Kutya Párt 0,77 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 45,71 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 40 listás, 95 egyéni, összesen 135
  • Fidesz-KDNP – 46 listás, 11 egyéni, összesen 57
  • Mi Hazánk – 7 listás
Történelmi rekord született a részvételi adatok tekintetében
Az idei országgyűlési választás megdöntötte a részvételi rekordot, 18.30-ig az arra jogosultak 77,80 százaléka adta le szavazatát. Az eddigi csúcs a 2002-es második forduló 73,51 százaléka volt.

De már a vasárnap kora reggeli órákban számítani lehetett rá, hogy megdől a történelmi csúcs, ugyanis

az első, 7 órás részvételi adatok minden várakozást felülmúltak, a névjegyzékben szereplő 7 527 742 szavazó 3,46 százaléka adta le a szavazatát, összesen 260 556 fő járult az urnákhoz.

Összehasonlításképpen, a magas végső részvételt hozó, 2022-es országgyűlési választáson ez az arány 1,82 százalék (139 667 fő) volt ebben az időpontban – úgy, hogy akkor 8 215 304 fő volt jogosult a szavazásra, míg a 2018-as választásokon reggel 7 órakor a választók 2,24 százaléka szavazott le, akkor végül 70,22 százalékos részvétellel zárultak az urnák.

Végső eredmény csak április végén lesz​


Az országgyűlési választáson 199 képviselőt szavazunk be a parlamentbe, közülük 106-an egyéni jelöltként, míg 93 fő listáról jut be az országgyűlésbe. Ahhoz, hogy egy párt bejusson a parlamentbe, az érvényesen leadott szavazatok legalább öt százalékát kell megszereznie, különben fizetheti vissza az államnak a kampányra kapott központi támogatást.

Az egyéni választókerületben az a jelölt lesz országgyűlési képviselő, aki a legtöbb érvényes szavazatot kapta. A szavazatok, amelyek nem számítanak bele az egyéni mandátumszerzésbe, töredékszavazatnak minősülnek, ezeket az országos pártlistás mandátumok kiosztásánál veszik figyelembe.

Töredékszavazatnak minősül a vesztes jelöltek összes szavazata, valamint a győztes jelölt minden olyan szavazata is, amely már nem volt szükséges a mandátum megszerzéséhez, vagyis a második legtöbb szavazatot elérő jelölt eggyel növelt szavazatainak kivonása után fennmaradó szavazatszám.

Az országos listáról kiadható mandátumoknál figyelembe veszik az egyéni választókerületi töredékszavazatokat, valamint a pártlistára leadott voksokat.

A választás éjszakáján várhatóan előzetes eredményt közöl az NVI, de a választás jogi eredményét csak a külföldön leadott szavazatokat tartalmazó urnák hazaszállítása és a levélben leadott szavazatok megszámlálása után állapítják meg. Az egyéni választókerületek eredményét legkésőbb április 18-án, újraszámlálás esetén április 20-án, a választás országos listás eredményét pedig legkésőbb május 1-jén. A május 1-jei határidőt – mivel az munkaszüneti nap – a miniszter eltérő időpontban állapíthatja meg. Az új Országgyűlésnek legkésőbb május 12-ig kell megalakulnia.

A megszerezhető szavazatok több mint 53 százalékát gyűjtötte be a Tisza Párt 83,17 százalékos feldolgozottságnál, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert. Így eldőlt, hogy Magyar Péter először alakíthat kormányt, ráadásul kétharmaddal.

Orbán Viktor tizenhat év kormányzás után leköszön a miniszterelnöki posztjáról, és Magyar Péter alakíthat kormányt.

Este 10 előtt 77,45 százalék volt a szavazatok országos feldolgozottsága, a listáké 68,89 százalék. Az állás szerint 138 mandátuma (43 listás, 95 egyéni) lenne a Tisza Pártnak, ami behozhatatlan előny, így eldőlt, hogy ők nyerik a 2026-os országgyűlési választást, és Magyar Péter alakíthat kormányt. A Fidesz–KDNP 54 mandátummal (43 listás, 11 egyéni) állt akkor, a Mi Hazánk Mozgalom pedig a parlamenti küszöb fölött 7 mandátummal.
83,17 százalékos feldolgozottságnál a listás állás:

  • Tisza Párt – 53,67 százalék
  • Fidesz-KDNP – 37,72 százalék
  • Mi Hazánk Mozgalom – 5,94 százalék
  • Demokratikus Koalíció – 1,18 százalék
  • Magyar Kétfarkú Kutya Párt – 0,82 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 87,82 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 44 listás, 94 egyéni, összesen 138
  • Fidesz-KDNP – 42 listás, 12 egyéni, összesen 54
  • Mi Hazánk – 7 listás

Orbán Viktor elismerte a vereségét​


„A választási eredmény még nem teljes, de számunkra fájdalmas és egyértelmű. A kormányzás felelősségét és lehetőségét nem nekünk adták. A győztes pártnak gratuláltam. Nektek, önöknek köszönöm a rengeteg munkát. Soha ennyien és ennyit nem dolgoztunk egyetlen kampányban sem. Van is ennek látszatja, két és fél millió szavazót sikerült összegyűjtenünk, két és fél millió ember bízott bennünk a mai napon is” – fogalmazott Orbán Viktor a választás estéjén, egyúttal jelezve, hogy nem adják fel, ellenzékből folytatják.

A Tisza Párt az első adatoktól kezdve fölényesen vezetett​


A Nemzeti Választási Iroda folyamatosan közölte a pártok listás eredményét, 10,38 százalék feldolgozottságnál a Tisza Párt vezetett 49,43 százalékkal a Fidesz–KDNP (41,99 százalék), a Mi Hazánk Mozgalom (6,10 százalék), a Demokratikus Koalíció (1,15 százalék) és Magyar Kétfarkú Kutya Párt (0,73 százalék).

A parlamenti mandátumarány országosan 21,54 százalék feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 36 listás, 92 egyéni, összesen 128
  • Fidesz–KDNP – 49 listás, 13 egyéni, összesen 62
  • Mi Hazánk – 8 listás

Kétharmados többséggel vezetett a Tisza Párt 21 óra előtt​


A Tisza Párt már az első eredmények után közel állt a kétharmados többséghez, nem sokkal 21 óra előtt pedig már meg is volt ez az előny, 31,03 százalékos feldolgozottságnál a pártok listás eredménye a következő volt: Tisza Párt 51,98 százalék, Fidesz–KDNP 39,38 százalék, Mi Hazánk Mozgalom 6,07 százalék, Demokratikus Koalíció 1,18 százalék, Magyar Kétfarkú Kutya Párt 0,77 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 45,71 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 40 listás, 95 egyéni, összesen 135
  • Fidesz-KDNP – 46 listás, 11 egyéni, összesen 57
  • Mi Hazánk – 7 listás

Történelmi rekord született a részvételi adatok tekintetében​


Az idei országgyűlési választás megdöntötte a részvételi rekordot, 18.30-ig az arra jogosultak 77,80 százaléka adta le szavazatát. Az eddigi csúcs a 2002-es második forduló 73,51 százaléka volt.

De már a vasárnap kora reggeli órákban számítani lehetett rá, hogy megdől a történelmi csúcs, ugyanis

az első, 7 órás részvételi adatok minden várakozást felülmúltak, a névjegyzékben szereplő 7 527 742 szavazó 3,46 százaléka adta le a szavazatát, összesen 260 556 fő járult az urnákhoz.

Összehasonlításképpen, a magas végső részvételt hozó, 2022-es országgyűlési választáson ez az arány 1,82 százalék (139 667 fő) volt ebben az időpontban – úgy, hogy akkor 8 215 304 fő volt jogosult a szavazásra, míg a 2018-as választásokon reggel 7 órakor a választók 2,24 százaléka szavazott le, akkor végül 70,22 százalékos részvétellel zárultak az urnák.

Végső eredmény csak április végén lesz​


Az országgyűlési választáson 199 képviselőt szavazunk be a parlamentbe, közülük 106-an egyéni jelöltként, míg 93 fő listáról jut be az országgyűlésbe. Ahhoz, hogy egy párt bejusson a parlamentbe, az érvényesen leadott szavazatok legalább öt százalékát kell megszereznie, különben fizetheti vissza az államnak a kampányra kapott központi támogatást.

Az egyéni választókerületben az a jelölt lesz országgyűlési képviselő, aki a legtöbb érvényes szavazatot kapta. A szavazatok, amelyek nem számítanak bele az egyéni mandátumszerzésbe, töredékszavazatnak minősülnek, ezeket az országos pártlistás mandátumok kiosztásánál veszik figyelembe.

Töredékszavazatnak minősül a vesztes jelöltek összes szavazata, valamint a győztes jelölt minden olyan szavazata is, amely már nem volt szükséges a mandátum megszerzéséhez, vagyis a második legtöbb szavazatot elérő jelölt eggyel növelt szavazatainak kivonása után fennmaradó szavazatszám.

Az országos listáról kiadható mandátumoknál figyelembe veszik az egyéni választókerületi töredékszavazatokat, valamint a pártlistára leadott voksokat.

A választás éjszakáján várhatóan előzetes eredményt közöl az NVI, de a választás jogi eredményét csak a külföldön leadott szavazatokat tartalmazó urnák hazaszállítása és a levélben leadott szavazatok megszámlálása után állapítják meg. Az egyéni választókerületek eredményét legkésőbb április 18-án, újraszámlálás esetén április 20-án, a választás országos listás eredményét pedig legkésőbb május 1-jén. A május 1-jei határidőt – mivel az munkaszüneti nap – a miniszter eltérő időpontban állapíthatja meg. Az új Országgyűlésnek legkésőbb május 12-ig kell megalakulnia.

1776026766286.png
 
vasárnap egy férfi leszedte és a Dunába dobálta a hídra kihelyezett szivárványos zászlókat (azért voltak kint, mert itt fog elhaladni a menet szombaton a Budapest Pride felvonuláson). A fővárosi önkormányzat feljelentést tett és megígérték, hogy pár napon belül pótolják a zászlókat.
Novák Előd közölte, hogy kifizeti a zászlók leszedéséért járó bírságot. Június 24-én aztán a Mi Hazánk magyar zászlókat tűzött a hídra,
„Nemzeti lobogó a nemzeti ünnepeken leng a budapesti hidakon. Most pár kedves ember, ha jól értem, az Erzsébet híd fellobogózásával azt kezdeményezi, hogy a Budapest Pride is legyen nemzeti ünnep. Kedves gesztus” – írja Karácsony Gergely főpolgármester,
(ez is létfontosságú egy hír....)
 
A Media1 információi szerint nagyságrendileg 55-57 munkavállalóját bocsátotta el a Megafon, az utolsó ott dolgozó munkaviszonya pedig pénteken szűnik meg. A választást követően először a folytatás mellett kardoskodtak, ám hamar megváltozott a szélirány, és ellentétessé vált a belső kommunikáció. Az irodákat is felszámolták, ráadásul a Patrióta kilátásai sem túl rózsásak.
Ugyan Bohár Dániel és Dukász Magor, a Digitális Szuverenitás Központ vezetője korábban azt kommunikálta, hogy erősebben térnek vissza, mégis tulajdonképpen ellehetetlenül a Megafon további működése, mivel az utolsó ott dolgozó munkaviszonya pénteken megszűnik –
˝De miért? Nem értem. Hiszen nem közpénzből működtek...˝
˝Az mennyire komoly, hogy a jelenlegi kormány mindezt hátradőlve nézi végig úgy, hogy a kisujjukat sem kell megmozgassák, hogy ez végre megtörténjen ˝
 
vasárnap egy férfi leszedte és a Dunába dobálta a hídra kihelyezett szivárványos zászlókat (azért voltak kint, mert itt fog elhaladni a menet szombaton a Budapest Pride felvonuláson). A fővárosi önkormányzat feljelentést tett és megígérték, hogy pár napon belül pótolják a zászlókat.
Novák Előd közölte, hogy kifizeti a zászlók leszedéséért járó bírságot. Június 24-én aztán a Mi Hazánk magyar zászlókat tűzött a hídra,
„Nemzeti lobogó a nemzeti ünnepeken leng a budapesti hidakon. Most pár kedves ember, ha jól értem, az Erzsébet híd fellobogózásával azt kezdeményezi, hogy a Budapest Pride is legyen nemzeti ünnep. Kedves gesztus” – írja Karácsony Gergely főpolgármester,
(ez is létfontosságú egy hír....)
Viszont mar megjelent pár ember, aki a nemzeti lobogokat dobta a dunaba
 
vasárnap egy férfi leszedte és a Dunába dobálta a hídra kihelyezett szivárványos zászlókat (azért voltak kint, mert itt fog elhaladni a menet szombaton a Budapest Pride felvonuláson). A fővárosi önkormányzat feljelentést tett és megígérték, hogy pár napon belül pótolják a zászlókat.
Novák Előd közölte, hogy kifizeti a zászlók leszedéséért járó bírságot. Június 24-én aztán a Mi Hazánk magyar zászlókat tűzött a hídra,
„Nemzeti lobogó a nemzeti ünnepeken leng a budapesti hidakon. Most pár kedves ember, ha jól értem, az Erzsébet híd fellobogózásával azt kezdeményezi, hogy a Budapest Pride is legyen nemzeti ünnep. Kedves gesztus” – írja Karácsony Gergely főpolgármester,
(ez is létfontosságú egy hír....)
Egy olvasó reagálása az ügyről...
Nemrég coming uotoltam, hogy valójában homofób vagyok. Bevallom hogy undorodom a homoszexualitástól.
Ám ennek ellenére tiszteletben tartom őket, mint bármilyen kisebbséget, és úgy gondolom, hogy nem szabad senkit korlátozni a jogaiban.
De alapvetően nem foglalkozok velük, mint ahogy a többi kisebbséggel sem.
Nem érdekel a prájd, nem érdekel, hogy felvonulnak. Mint ahogy az sem érdekel, ha más kisebbségek vonulnak fel, hülye ruhákban.
Ha a Fidesz meg a Mihasznák nem hisztiznének állandóan, a magyarok nagy része azt se tudná, hogy van ilyen.
Tele van a hirfolyamom a fideszes és Mihasznákos rajongók prájdról szóló posztjaival. Ők osztanak meg női ruhákba bújt vonagló férfiakat. Náluk látok bőrbugyis szakállas faszikat.
Nem tudom, miért vonzódnak ezekhez a képekhez, videókhoz, de én eddig csak az általuk megosztott posztokban találkoztam ezekkel a képekkel.
És miközben egy egész országra kiterjedő hisztikampánnyal csapnak óriási reklámot, ők vannak a legjobban felháborodva, hogy reklámozzák a homoszexualitást.
Én még soha nem találkoztam olyannal, hogy egy meleg osztott volna meg valami ilyesmit. Mondjuk nem nagyon tudok róla, hogy lennének meleg ismerőseim.
Ezért szeretném figyelmeztetni a magyar náci és fasiszta honfitársaimat, hogy ha annyira utálják a melegeket, meg a prájdot, akkor ne reklámozzák. Engem például egyáltalán nem érdekel
 
vasárnap egy férfi leszedte és a Dunába dobálta a hídra kihelyezett szivárványos zászlókat (azért voltak kint, mert itt fog elhaladni a menet szombaton a Budapest Pride felvonuláson). A fővárosi önkormányzat feljelentést tett és megígérték, hogy pár napon belül pótolják a zászlókat.
Novák Előd közölte, hogy kifizeti a zászlók leszedéséért járó bírságot. Június 24-én aztán a Mi Hazánk magyar zászlókat tűzött a hídra,
„Nemzeti lobogó a nemzeti ünnepeken leng a budapesti hidakon. Most pár kedves ember, ha jól értem, az Erzsébet híd fellobogózásával azt kezdeményezi, hogy a Budapest Pride is legyen nemzeti ünnep. Kedves gesztus” – írja Karácsony Gergely főpolgármester,
(ez is létfontosságú egy hír....)
Karácsonyt megsütötte a nap:)
 
vasárnap egy férfi leszedte és a Dunába dobálta a hídra kihelyezett szivárványos zászlókat (azért voltak kint, mert itt fog elhaladni a menet szombaton a Budapest Pride felvonuláson). A fővárosi önkormányzat feljelentést tett és megígérték, hogy pár napon belül pótolják a zászlókat.
Novák Előd közölte, hogy kifizeti a zászlók leszedéséért járó bírságot. Június 24-én aztán a Mi Hazánk magyar zászlókat tűzött a hídra,
„Nemzeti lobogó a nemzeti ünnepeken leng a budapesti hidakon. Most pár kedves ember, ha jól értem, az Erzsébet híd fellobogózásával azt kezdeményezi, hogy a Budapest Pride is legyen nemzeti ünnep. Kedves gesztus” – írja Karácsony Gergely főpolgármester,
(ez is létfontosságú egy hír....)
Mert amit nem látok, az nincs...:D


Pride Zürich 20.06.2026

"A Pride alkalmából Zürich városa mintegy 135 szivárványos zászlót tűz ki a hivatalos városi zászlórudakra, többek között az önkormányzati épületeken, hidakon és a Bürkli gyaloghídon lévőkre. Ezenkívül a városi tanács döntése értelmében a városházát szivárványszínű kivilágításba helyezik, és queer szimbólumok díszítik majd a városképet."


Zürich szívébe a helyetek” – mondta az új polgármester, Raphael Golta a Pride kezdetén, mert lezáratta nekik a belváros főutcáját.

Elődje, a leszbikus Corine Mauch 16 évig volt a város polgármestere.

Mind ez a konzervatívnak elkönyvelt Svájcban.
 
Mert amit nem látok, az nincs...:D


Pride Zürich 20.06.2026

"A Pride alkalmából Zürich városa mintegy 135 szivárványos zászlót tűz ki a hivatalos városi zászlórudakra, többek között az önkormányzati épületeken, hidakon és a Bürkli gyaloghídon lévőkre. Ezenkívül a városi tanács döntése értelmében a városházát szivárványszínű kivilágításba helyezik, és queer szimbólumok díszítik majd a városképet."


Zürich szívébe a helyetek” – mondta az új polgármester, Raphael Golta a Pride kezdetén, mert lezáratta nekik a belváros főutcáját.

Elődje, a leszbikus Corine Mauch 16 évig volt a város polgármestere.

Mind ez a konzervatívnak elkönyvelt Svájcban.
Remélem nincs semmii bajotok?.....
 
..és mi a neve?
Magyarorszag alkotmanya!

Aztan most jon egy uj banda és mást szavaz meg.
Az is magyarorszag alkotmanya.

Meglepo ha rohognek rajtunk?
Azt gondolom, hogyha a TISZA például a miniszterelnöki mandátum ügyében önmérsékletet gyakorol, akkor szerintem bízhatunk abban, hogy egyrészt tisztességes és társadalmilag elfogadott alkotmányunk lesz, másrészt eddig nem adtak okot arra, hogy esetleg mutyiznak ezzel, ahogy elődjeik tették. Bízzunk benne, hogy ez tényleg rendszerváltás.
 
A sportolók is jelenkeznek hogy kell a pénz!!
Kubatov Gábor épp azon panaszkodik, hogy képtelen elvezetni az ország legnépszerűbb klubját piaci alapon.
Későn ébrednek?
Már kampány idején voltak hírek Nem lesz TAO tipusúfinanszírozás

..és mi a neve?
Magyarorszag alkotmanya!

Aztan most jon egy uj banda és mást szavaz meg.
Az is magyarorszag alkotmanya.

Meglepo ha rohognek rajtunk?
Nem röhögnek te se teszed
A Fidesz félére is azt mondták gránitszilárdságú amit nem kell módosítani.
Ha lesz egy igazi alkotmány annak elkészítési ideje nem 1 hónap.
Megelőzi egy megvitatás csapatmunka alapján készül
Az elfogadtatás az országgyűlésben történik.Legitimációt népszavazása ad
De előtte módosítani kell azt a Fidesz ostobaságot
(ne lehessen népszavazás rá)
Nem kettő lesz csak 1 alkotmány
Ennek lesz a neve Alkotmány
Gondolom hatályon kívül helyezik a toldott foldottat
Csak el ne felejtsék átvezetni ami most készült a mostaniba.
Mert van már pár.
 
Már 8 évről is szó van. Aki ennél régebben tag a Canadahun oldalon, törölje magát vagy csak nem szólhat hozzá semmihez?
Mi fejlettebbek vagyunk a Parlamentnél.
Ha kapok az eddigi hozzászólásaimért fizetést akkor megszabhatja a CanadaHun hogy maradhatok-e.
Tessék sorba állni!
Én 20+ éve moderálok vatikáni valutáert.
Mellesleg egyelőre a tét, hogy a ch marad-e.
Az orvosokat és az ápolókat is kirúgnád 8 év után az eü intézményekből? Tanárokkal, színészekkel, írókkal stb. mi legyen?
Érdekes, a felsoroltaknak, de a rendőröknek, katonáknak, meg szinte mindenki másnak előirnak mindenféle vizsgát, továbbképzést....
Akkor panaszkodhatnak, ha majd nekik is vizsgázni kell.
Mellesleg a katonáknak például aki nem oltatta be magát n+1-szer, egy év fizetés nélkül szabadságra küldtek, ami alatt jogszerűen nem dolgozhatott máshol, majd kirúgták.
Volt ehhez hasonló a képviselőknél?
 
Már leírtam. Csak Mészáros Lőrinc tavalyi vagyon növekménye 138 milliárd volt.
Ok és oklás nem stimmel
Abból még nem következik
Hogy elrendelte az elbocsájtásokat
Mert ott a lé mészárosnál
Én másképp kérdeztem nézd meg
"Ezt milyen politikai és gyakorlatias dologgal indokolnád?"
Ami még ott volt:
"Nem tette, mert bünteti azokat akik nem hozták a várt eredményt."
Ez egy bosszúszomjas ez hihető de politikailag értelmetlen
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok
k_tamas76 wrote on Dzseffi's profile.
Szia ciccus! Régen jártál már errefelé :)

Statisztikák

Témák
39,241
Üzenet
5,063,460
Tagok
631,140
Legújabb tagunk
Morci cica
Oldal tetejére