Hírek Magyar Péter

Másfél perc után otthagyta az ATV stúdióját Magyar Péter.​

Magyar Péter több alkalommal kifogásolta, hogy az ATV nem ad neki elég megjelenési lehetőséget. Ma az Egyenes Beszéd című műsorban szembesítették az eddigi meghívásokkal, mire kivonult a stúdióból.


Hétfő este az ATV Egyenes Beszéd című műsorának a vendége volt Magyar Péter. A TISZA Párt alelnöke múlt pénteken is szerepelt a műsorban, ahol kifogásolta, hogy keveset hívta a csatorna kampány a során.
Aztán vasárnap, a választási eredményváró rendezvénye utáni sajtótájékoztatóján ismét kritizálta az ATV-t, a szennylapok közé sorolva a csatornát.
Ilyen előzmények után ült be a stúdióba, az interjú elején pedig Rónai Egon műsorvezető átnyújtott neki egy mappát, amiben összesítve voltak Magyar ATV-s meghívásai, szereplései. „Ezek nagyon szép számok, azt gondolom. Hetedszer van itt élő adásban, 51 nap volt a kampány kezdete óta, 51 híradó” – sorolta Rónai Egon, mire Magyar Péter azt felelte, hogy március 28. és május 3. között egyetlen egyszer sem hívták ide be élő adásba.
A műsorvezető ezt cáfolta, mire Magyar ismét a csatorna tulajdonosát kezdte emlegetni, majd levette a mikrofonját és kivonult a stúdióból.
Megmutatjuk a dokumentációt – amit Magyar is megkapott – arról, hogy hány alkalommal hívta az ATV a politikust a kampányidőszakban:

Magyar Péter meghívása az Egyenes Beszédbe:

Első meghívás, sms: Március 1. (Válasz nem jött)
Március 6. újabb sms. (Közben több telefonhívás)
Március 7. újabb SMS Vona–Magyar vita szervezés vállalja, vagy nem?
Március 8. vita sms egyeztetés, mikor lenne jó?
Március 17. SMS újabb meghívás az Egyenes Beszédbe
Március 19. SMS újabb meghívás az Egyenes Beszédbe ezt mondta le, a tüntetés miatt
Március 21. SMS meghívás az Egyenes Beszédbe – elfogadta, de lemondás nélkül tüntetést szervezett
Március 26-án sms-ben rákérdezett Szöllősi Györgyi, hogy akkor jön-e vagy sem, mert bár elvállalta, nem mondta le és nem reagált semmilyen megkeresésre.
Március 27. meghívás előre májusra, az anyák napi tüntetés után

Április 18. Magyar Mártont hívtuk, mert szólt, hogy Ő intézi a sajtóját, innentől vele egyeztetett Szöllősi Györgyi telefonon és sms-ben. Jeleztük, ha Magyar Péter nem tud jönni, akkor az EP-listán szereplő jelölteket is várjuk.
Április 19. újabb sms: jönnek-e az EP-listáról, mert nem kaptunk választ.
Május. 2. sms: Magyar Péter meghívása újra, emlékeztető sms.
Május 9. sms Magyar Péter meghívása
Közben többször beszélt Szöllősi Györgyi telefonon Magyar Mártonnal, hogy küldjön bárkit a listáról. Mivel ez nem történt meg, közvetlenül felhívtuk Tarr Zoltánt, a lista 3. helyezettjét. Ő végül bejött Május 8-án.
Az utolsó meghívások Seprenyi Anitának mentek, mert Ő lett a sajtósa, csak telefonon beszélt vele Szöllősi Györgyi. Május 15 után többször is.
Március 13-án, Április 8-án volt Szöllősi Györgyinél, május 31-én Rónai Egonnál. Június 7-én újra Szöllősi Györgyinél.
Magyar Péter meghívása a Startba:

Vogyerák Anikó, a Start főszerkesztője is többször próbálta behívni a műsorba Magyar Pétert.
Május 3-án Magyar Mártont hívta telefonon ez ügyben
Május 21-én szintén Magyar Mártonon keresztül próbálták behívni a műsorba
Május 21-én Seprenyi Anitát is kereste Vogyerák Anikó
Május 28-án szintén Seprenyi Anitát kereste a Start szerkesztősége
Május 31-én Ámon Henriette-t is kereste Vogyerák Anikó Magyar Péter szereplésével kapcsolatban
A megkeresésekre nem érkezett sem megerősítő, sem elutasító válasz.

Azt is megmutatjuk, hogy hányszor szerepelt a csatorna különböző műsoraiban:
- március 13. Egyenes Beszéd
- március 19. ATV Start
- április 8. Egyenes Beszéd
- május 26. Heti Napló Sváby Andrással
- május 31. Egyenes Beszéd
- június 7. Egyenes Beszéd
- június 10. Egyenes Beszéd

Magyar Péter / Tisza Párt Híradós megjelenései a kampányban (április 20-tól június 9-ig): 51 napból 51-szer, napi szinten legalább kétszer

Április

- április 20.
- április 21.
- április 22.
- április 23.
- április 24.
- április 25.
- április 26.
- április 27.
- április 28.
- április 29.
- április 30.
Május
- május 1.
- május 2.
- május 3.
- május 4.
- május 5.
- május 6.
- május 7.
- május 8.
- május 9.
- május 10.
- május 11.
- május 12.
- május 13.
- május 14.
- május 15.
- május 16.
- május 17.
- május 18.
- május 19.
- május 20.
- május 21.
- május 22.
- május 23.
- május 24.
- május 25.
- május 26.
- május 27.
- május 28.
- május 29.
- május 30.
- május 31.
Június
- június 1.
- június 2.
- június 3.
- június 4.
- június 5.
- június 6.
- június 7.
- június 8.
- június 9



1718054362959.jpeg
 
Sokat el kell viselnie egy közéleti személynek, de nem mindent.
Óriási düh és frusztráció a bukott oldalon.
Hisz azt látják hogy amit a jóságos pártjuk és mozgalmaik felépítettek mind megy a levesbe.
Akiken addig gúnyolódtak most hatalomba kerültek.
Hisz ezt a példaképeiknek köszönhetik ők elhitették velük hogy csak nyugalom győzni fogunk..
Nem vették figyelembe hogy amit hamunak tartottak ott izzik a tűz.
Minnél többet dobáltak rá annál nagyobb robajjal lobbant fel a láng.
A hallgatag többség.
Ahogy a vers is mondja ˝habár fölül a gálya...˝
 
Amikor asz önzőség legyőzi a szolidaritást...

Orbán Viktor: Ha itthon lettem volna, akkor sem tudtam volna többet tenni.

Most meg nem tud Facebookozni sem...
A Fidesz-székház előtt a volt miniszterelnök ezt azzal indokolta, hogy az ügyészség kedden az összes szerverüket elvitte, emiatt a házban nincs internet, nem férnek hozzá az adataikhoz és nem tudják működtetni az eszközeiket sem.
 
Két hónapja nem látott szintre nőtt a lakossági állampapírok értékesítése, a befektetők egy hét alatt 136 milliárd forintért vásároltak belőlük. A legnagyobb érdeklődés a Fix Magyar Állampapír iránt volt, amelyből már több mint 5000 milliárd forintnyi megtakarítást tartanak a magyarok.
 
Na, gyerekek… a politika lehet szenvedélyes, lehet hangos, lehet kemény. De van egy határ, amit nem kellene átlépni.
Magyar Péter és Vitézy Dávid éppen a Nyugati pályaudvaron indult a Rákospalota–Újpest állomásra, hogy bemutassák a Baross Gábor Vasútfejlesztési Tervet, amikor egy férfi odalépett a miniszterelnökhöz, megszólította, majd leköpte.
Magyar Péter nem lökdösődött, nem kiabált vissza. Annyit mondott: „Jó egészséget kívánok!”, majd hozzátette: „A Fidesz még megmaradt arcait látjuk.” Ezután Vitézy Dáviddal együtt megjegyezték, hogy talán ezért nem szeretett Lázár János vonattal utazni.
A történtek után valószínűleg sokan vitatkoznak majd azon, hogy a férfi valóban fideszes volt-e vagy sem. Ezt ebből az esetből nem lehet biztosan megállapítani. Az viszont tény, hogy a leköpés nem politikai érv, hanem egy megalázó cselekedet.
Bözsi néni szerint lehet valakit utálni, lehet vele vitatkozni, lehet tüntetni ellene, lehet a választáson leváltani. De ha egy politikai vita odáig jut, hogy valaki leköpi a másikat, akkor már nem a közéletről szól, hanem a kölcsönös tisztelet elvesztéséről. A demokráciát nem az különbözteti meg a gyűlölettől, hogy mindenki egyetért, hanem az, hogy a legnagyobb vita közepén is emberek tudunk maradni egymással.
Csatolás megtekintése 2113194
A nép egyszerü fiának véleménnyilvánitása. Anno Joschka Fischert festékeszacskóval dobták meg.

Södert meg paradicsommal dobták meg. . Helmut Kohlt tojással. Magyar Péternek ilyen árak mellett ez jutott. Mégiscsak 45 forint egy tojás....
 
És honnan számolod a választókat? mert kell börtön, veszélyes hulladéktárol,ó hely az autópályának- újabban majd a migránstábornak. Mindenki tudja ezt és azonnal megszavazná, hogy ha kell legyen MÁSHOl.

Nem tudom tudjátok -e. Ebben a pillantban 33 óriás akugyár épül ez Euban. 3 hazánkban, mindháromra pályázott Németo és Olaszország is.... akkor jó volt a kínai. németbe most 12 gyár épül olaszba 4. A magyar gyárakkal a legkomolyabb gond, hogy nem sikerült Németországba invitálni öket.
És vajon a németek meg az olaszok is megengednek olyan "enyhe" környezetszennyezést, mint a gödi gyár által elkövetett?
Az Eu legnagyobb akkumlátorgyára egyébként egy Berlin nevű kisvárosban van... alig pár ember lehet érintett
Elgondolkodtam. Vajon a németektől is több víz folyik ki, mint be?
 
A nép egyszerü fiának véleménnyilvánitása. Anno Joschka Fischert festékeszacskóval dobták meg.

Södert meg paradicsommal dobták meg. . Helmut Kohlt tojással. Magyar Péternek ilyen árak mellett ez jutott. Mégiscsak 45 forint egy tojás....
Szerintem meg a gyász lépései ezek...
Az első szakasz, a tagadás
A második szakasz, a dühösség,
Az alkudozás
A negyedik szakasz, a depresszió,
Az elfogadás
(az illető most van a düh fázisban)
 
Most meg nem tud Facebookozni sem...
A Fidesz-székház előtt a volt miniszterelnök ezt azzal indokolta, hogy az ügyészség kedden az összes szerverüket elvitte, emiatt a házban nincs internet, nem férnek hozzá az adataikhoz és nem tudják működtetni az eszközeiket sem.
állítólag nem volt internet a pártszékházban, ezért egy kocsibejárón nyomakodva lehetett 20 percig egy 6 sávos út és egy zajos építkezés között a tűző napon kérdezni a Fidesz elnökét arról, hogyhogy olyasvalaki lett a párt frakcióvezetője, aki még 2009-ben is az SZDSZ jelöltje volt.
1784722702540.png
 
Tibi bácsinak megint van véleménye...
Azt hiszem, erre mondják, hogy mindenki magából indul ki.
Én emlékszem még Orbán “a teljes NAV a lábaim előtt hever” mondatára. Igen, az előző hatalom számára teljesen természetes volt, hogy a papíron független intézményeket kézivezérléssel működteti. Ezért most abból indulnak ki, hogy a TISZA is ugyanezt csinálná.
Csakhogy egy jogállamban az ügyészség és a bíróság nem a kormány végrehajtó szerve, hanem független hatalmi ág. Ha valakinek az első gondolata minden ügyben az, hogy „biztos politikai utasításra történt”, az nem a valóságról árul el sokat, csak arról, hogy ő maga hogyan képzeli el az állam működését.
És pontosan erre mondott nemet 2026. április 12-én a magyar nép.
Dicsértessék!
1784722958267.png
 
Csak mert döbbenten figyelem, hogy kik mernek jelölni, s mik jutnak eszükbe. :o :dr_4:
Miért ez hogy kik mernek jelölni?
Az ország lakosságához fordult nevekért
(persze ez is a látszat demokráciáért önreklám tipikus Magyar Péteri megoldás)
De működik:úgy érezzük részünk van benne
Nagy csalafinta ez a Magyar Péter
 
Utoljára módosítva:

Friss profil üzenetek

vorosmart wrote on sziporka78's profile.
Köszönöm szépen a fordítást.
csorieva wrote on bsilvi's profile.
Köszönöm a Norcross Security TheBodyguard–Atest-őr c. könyvet :)
vorosmart wrote on Ajuda67's profile.
Nagyon szépen köszönöm a ősi fajok legújjab fordítását !
Gimpli wrote on Mmm1936's profile.
Szia! Előre is bocsánatot kérek a követelőzésemért...Nagyon megszerettem a Filamér könyveidet, nagyon köszönöm! De hiányzik a 3. és a 7.!!! Nem tudsz valamit tenni az ügy érdekében?
Mecséri Ottóné wrote on Éleskés's profile.
Szép napot. Kérdezni szeretném, hogy tudok leiratkozni? tévedés volt a regisztrációm. Azt hittem, hogy kézimunka, varrás, gépi himzés oldalon regisztrálok. A politika nem nekem való és nem szeretem. Köszönöm a segitséget

Statisztikák

Témák
39,245
Üzenet
5,060,299
Tagok
631,483
Legújabb tagunk
Szandra51
Oldal tetejére