Egymondatos történetírás

Pénteken azért az apja mind az öt öccsét elvitte a kivizsgálásra magával, és megnyugodott, hogy csak kettőt kell katéteres műtétnek alávetni, a többi megúszta gyószeres kezeléssel.
 
A legkisebb fiúnál allergiás kiütések jelentkeztek tőle, és így bennt kellett maradnia a kórházban, míg rájönnek a kiváltó okra, és megfelelő gyógyszert megtalálják a bajára.
 
De a jelenlévők is hamar rájöttek, hogy csak allergiás a macskaszőrre, így alergiás gyógyszereket írtak fel, majd hazaküldték a szerencsét fiút.
 
Az orvosi vizsgálatnak az is lett a mellékhatása, hogy az ifjú doktornőbe beleszeretett egy gyakorlaton lévő fiatal csinos orvos, akibe a lány is fülig szerelmes lett.
 
A doktornő és a fiatal orvos kapcsolatát nem lehetett sokáig titokban tartani, mivel elkövették azt a hibát, hogy egy reggel kézen fogva indultak a kórházba.
 
Nyomban készített telefonjával néhány fényképet, majd igyekezett, hogy mire a boldog pár felbukkan a kórházban, addigra a képek megtekinthetők legyenek a faliújságon.
 
A doktornő megérezte a személyzet fura pillantását, és azonnal kitalálta, hogy tudnak a szerelmükről, így a reggeli vizitnél bejelentették a boldogító tényt, hogy össze szándékoznak házasodni.
 
Elérkezett a nagy vizit ideje, és a doktornő a fiatal sebészorvossal történő esküvőjükről tettek bejelentést a kórház dolgozóinak, majd mentek a betegeteket felülvizsgálni a kórtermekbe.
 
Kéz a kézben távotak a vizit végeztével a nagy szabadságra, mert a hétvégén tartották az esküvőt, utána nászútra mentek Korzikára.
 
A rendőrség viszont készen állt, így az ifjú házaspár kellemesen töltötte a nászútját, és hazautaztak, majd folytatták az áldásos tevékenységüket a kórházban.
 
Mert a beteg azt mondta, hogy ha nem fogadják el, kiugrik az ablakon, és ezt nem vállalták, de utána küldték levélben, mikor már gyógyultan távozott az intézményből.
 
A fogások csupa hagyományos ételből álltak, amiket minél gyorsabban elkészíthettünk és persze jól lakott tőle tíz éhes ember.
 
Álámából mikor felébredt, elgondolkdott az értelmén, és akkor rápillantva az órájára, kétlábban ugrott ki az ágyból, a férjét is ébresztve, mert jócskán elkéstek a munkából, így taxival rohantak a kórházba, ahol sok műtét várt rájuk aznap.
 
Oldal tetejére