Sziasztok!
Két órám közt is már hozzátok húz a szivem.kiss
Remélem, hogy továbbra sem haragszotok meg a tegezésért. Mostmár, hogy én lettem a legfiatalabb...
Bocsi Bea nem akartam elvenni a posztodat... kiss
A Norbinak van egy Duci tréningje(Fannyval) ahol a combra és a fenékre mennek rá. Azt csinálgatom már 5 napja
.
További szép napot nektek. Este majd jövök! kiss
Két órám közt is már hozzátok húz a szivem.kiss
Remélem, hogy továbbra sem haragszotok meg a tegezésért. Mostmár, hogy én lettem a legfiatalabb...
A Norbinak van egy Duci tréningje(Fannyval) ahol a combra és a fenékre mennek rá. Azt csinálgatom már 5 napja
További szép napot nektek. Este majd jövök! kiss
