Jelenleti iv II.

Igen mindenki jól látja....a 9-es kimaradt, mert elcsatangoltam és máshol is hozzászóltam...."értelmesen"...sőt ha a TV-ből indulok ki, akkor magas szinten szóltam hozzá..:DDDD
De nem így érzem....mert szerény vagyok.
 
Oldal tetejére